< BACK     <CLASAMENT GENERAL >        <ETAPA I >        <ETAPA II >  

                                                                                   Galati             Miercurea Ciuc

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE NAVOMODELE VELIERE  CLASAMENT FINAL IN URMA

ETAPELOR GALATI, MIERCUREA CIUC, RM.VALCEA 2009

 

FISA DE CALCUL INDIVIDUAL CLASA F5-10 SENIORI          
                        REGATE    
NR.CRT. NUMELE SI PRENIMELE  CLUBUL SPORTIV GALATI M.CIUC RM.VALCEA PUNCTAJ TOTAL LOC
1. FERENCZ GYULA CS VOINTA TG.MURES 100 100 88,8 288,8 1
2. OLAIANOS RAZVAN CS SIDERURGISTUL GL. 88,8 83,3 77,7 249,8 2
3. MITU NICU CSU GALATI 44,40 91,70 100 236,1 3
4. STROIE DAN CS SIDERURGISTUL GL. 66,6 66,6 66,6 199,8 4
5. UNGUREANU ION CSU GALATI 55,5 75 - 130,5 5
6. GANTSCHNIGG THOMAS CSM TIMISOARA 22,2 58,3 55,5 113,8 6
7. GLIGA TRAIAN CS VOINTA TG.MURES 77,7 33,3 - 111 7
8. OLASZ SZILARD CS VOINTA TG.MURES - 50 33,3 83,3 8
9. FLORIN DUMITRU CS SIDERURGISTUL GL. - 33,3 22,2 55,5 9
10. MICU MIHAI CS SIDERURGISTUL GL. - 8,3 44,4 52,7 10
11. STROIE ALINA CS SIDERURGISTUL GL. - 41,6 - 41,6 11
12. BANITA MARIAN CSU GALATI 33,3 - - 33,33 12
13. CIORTAN LEONTIN CS MINERUL ANINOASA - - 11,1 11,1 13

 

FISA DE CALCUL INDIVIDUAL CLASA F5-10 SENIORI-ECHIPE
   
1. CS SIDERURGISTUL GL 505,1
2. CS VOINTA TG.MURES 483,1
3. CSU GALATI 399,9
4. CSM TIMISOARA 113,8
5. CS MINERUL ANINOASA 11,1

 

FISA DE CALCUL INDIVIDUAL CLASA F5-E SENIORI          
                        REGATE    
NR.CRT. NUMELE SI PRENIMELE  CLUBUL SPORTIV GALATI M.CIUC RM.VALCEA PUNCTAJ TOTAL LOC
1. MITU NICU CSU GALATI 91,6 88,8 88,8 269,2 1
2. FERENCZ GYULA CS VOINTA TG.MURES 100 - 100 200 2
3. GANTSCHNIGG THOMAS CSM TIMISOARA 50 77,3 55,5 182,8 3
4. OLASZ SZILARD CS VOINTA TG.MURES - 100 77,7 177,7 4
5. GLIGA TRAIAN CS VOINTA TG.MURES 83,3 55,5 - 138,8 5
6. STROIE DAN CS SIDERURGISTUL GL. 41,6 22,2 66,6 128,4 6
7. DIAMAND JEAN CS AVI CRAIOVA 58,3 - 44,4 102,7 7
8. UNGUREANU ION CSU GALATI 66,6 33,3 - 99,9 8
9. FLORIN DUMITRU CS SIDERURGISTUL GL. - 66,6 11,1 77,7 9-10
10. MICU MIHAI CS SIDERURGISTUL GL. - 44,4 33,3 77,7 9-10
11. OLAIANOS RAZVAN CS SIDERURGISTUL GL. 75 - - 75 11
12. CIORTAN LEONTIN CS MINERUL ANINOASA 33,3 - 22,2 55,5 12
13. STROIE ALINA CS SIDERURGISTUL GL. - 33,3 - 33,3 13
14. BANITA MARIAN CSU GALATI 25 - - 25 14
15. SIMA CRISTIAN CS SP.ST.BUCURESTI 8,3 - - 8,3 15

 

FISA DE CALCUL INDIVIDUAL CLASA F5-E SENIORI-ECHIPE
   
1. CS VOINTA TG.MURES 516,5
2. CSU GALATI 394,1
3. CS SIDERURGISTUL GALATI 283,8
4. CSM TIMISOARA 182,8
5. CS AVI CRAIOVA 102,7
6. CS SP.STUDENTESC BUCURESTI 83
7. CS MINERUL ANINOASA 55,5

 

FISA CALCUL INDIVIDUAL CLASA F5-M

 

Nr.crt

NUMELE SI PRENUMELE CONC.

ASOCIATIA SPORTIVA

GALATI

M.CIUC

RM.VALCEA

TOTAL

LOC

OBS.

1 MITU NICU CSU GALATI 88,8 100 83,3 272,1 I Campion
2 UNGUREANU ION CSU GALATI 44,4 25 0 69,4 7  
3 GLIGA TRAIAN CS Vointa Tg.Mures 66,6 75 0 141,6 4  
4 FERENCZ GYULA CS Vointa Tg.Mures 100 0 100 200 III  
5 OLAIANOS RAZVAN CS SIDERG.GALATI 77,7 87,5 66,6 232 II  
6 STROIE DAN CS SIDERG.GALATI 55,5 37,5 33,3 126,3 5  
7 STROIE ALINA CS SIDERG.GALATI 0 50 0 50 8  
8 CIORTAN LEONTIN CS Minerul Aninoasa 33,3 0 0 33,3 10  
9 DIAMAND JEAN CS AVI CRAIOVA 11,1 0 16,6 27,7 11  
10 SIMA CRISTIAN CS Sportul studentesc 22,2 12,5 0 34,7 9  
11 THOMAS GANTSCHNIGG CSM TIMISOARA 0 62,5 50 112,5 6  
               
ARBITRU              
                      NICOLAE MALESCU