< BACK     <CLASAMENT GENERAL >        <ETAPA I >        <ETAPA II >  

                                                                                   Galati             Miercurea Ciuc

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE NAVOMODELE VELIERE
           
ETAPA-1 GALATI 14.05-17.05.2009
           
CLASA: F5-10          
           
           
NR. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE LOC PUNCTAJ OBSERVATII
CRT. CONCURENTULUI SPORTIV PENALIZARE OBTINUT OBTINUT  
1 MITU NICU CSU  Galati 34 6 44,4  
2 UNGUREANU ION CSU  Galati 28 5 55,5  
3 BANITA MARIAN CSU  Galati 42 7 33,3  
4 GLIGA TRAIAN Vointa Tg.Mures 17,4 III 77,7  
5 FERENCZ GYULA Vointa Tg.Mures 0 I 100  
6 OLAIANOS RAZVAN Siderurgistul Galati 12,8 II 88,8  
7 DAN STROIE Siderurgistul Galati 20,7 4 66,6  
8 THOMAS GANTSCHNIGG CSM Timisoara 47 8 22,2  
             
  JUNIORI          
1 BLAGA COSMIN CSU Galati 54 I 100  
 

 

           
CLASA: F5-E          
           
           
NR. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE LOC PUNCTAJ OBSERVATII
CRT. CONCURENTULUI SPORTIV PENALIZARE OBTINUT OBTINUT  
1 MITU NICU CSU  Galati 25 II 91,6  
2 UNGUREANU ION CSU  Galati 73 5 66,6  
3 BANITA MARIAN CSU  Galati 119 10 25  
4 GLIGA TRAIAN Vointa Tg.Mures 46,7 III 83,3  
5 FERENCZ GYULA Vointa Tg.Mures 1,7 I 100  
6 OLAIANOS RAZVAN Siderurgistul Galati 62 4 75  
7 DAN STROIE Siderurgistul Galati 102,7 8 41,6  
8 CIORTAN LEONTIN CS Minerul Aninoasa 110 9 33,3  
9 DIAMAND JEAN CS AVI Craiova 79,7 6 58,3  
10 SIMA CRISTIAN CS Sport.stud.Buc. 161 11 16,6  
11 THOMAS GANTSCHNIGG CSM Timisoara 63 7 50  
  JUNIORI          
1 BLAGA COSMIN CSU Galati 151 I 100  

 

CLASA: F5-M          
           
           
NR. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE LOC PUNCTAJ OBSERVATII
CRT. CONCURENTULUI SPORTIV PENALIZARE OBTINUT OBTINUT  
1 MITU NICU CSU  Galati 11,9 II 88,8  
2 UNGUREANU ION CSU  Galati 74 6 44,4  
3 GLIGA TRAIAN Vointa Tg.Mures 55 4 66,6  
4 FERENCZ GYULA Vointa Tg.Mures 9,8 I 100  
5 OLAIANOS RAZVAN Siderurgistul Galati 47,4 III 77,7  
6 DAN STROIE Siderurgistul Galati 64,7 5 55,5  
7 CIORTAN LEONTIN CS Minerul Aninoasa 77 7 33,3  
8 DIAMAND JEAN CS AVI Craiova 117 8 11,1  
9 SIMA CRISTIAN CS Sport.stud.Buc. 94 9 22,2  
 

 

DIRECTOR DE CONCURS:        
           
  NICOLAE MALESCU