< BACK     <CLASAMENT GENERAL >        <ETAPA I >        <ETAPA II >  

                                                                                   Galati             Miercurea Ciuc

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE NAVOMODELE VELIERE
           

MIERCUREA CIUC:Etapa II 09-12.07.2009

           
CLASA: F5-E          
           
           
NR. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE LOC PUNCTAJ OBSERVATII
CRT. CONCURENTULUI SPORTIV PENALIZARE OBTINUT OBTINUT  
1 MITU NICU CSU  Galati 9,8 II 88,8  
2 UNGUREANU ION CSU  Galati 34 *7-8 33,3  
3 OLASZ SZILARD Vointa Tg.Mures 1,7 I 100  
4 GLIGA TRAIAN Vointa Tg.Mures 31 5 55,5  
5 FLORIN DUMITRU Siderurgistul Galati 29 4 66,6  
6 MICU MIHAI Siderurgistul Galati 33,7 6 44,4  
7 DAN STROIE Siderurgistul Galati 45 9 22,2  
8 ALINA STROIE Siderurgistul Galati 34 *7-8 33,3  
9 THOMAS GANTSCHNIGG CSM Timisoara 22 III 77,7  
             
             
             
             
             
             
           
CLASA: F5-M          
           
           
NR. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE LOC PUNCTAJ OBSERVATII
CRT. CONCURENTULUI SPORTIV PENALIZARE OBTINUT OBTINUT  
1 MITU NICU CSU  Galati 0 I 100  
2 UNGUREANU ION CSU  Galati 61,7 7 25  
3 GLIGA TRAIAN Vointa Tg.Mures 36,4 III 75  
4 ALINA STROIE Siderurgistul Galati 43,7 5 50  
5 OLAIANOS RAZVAN Siderurgistul Galati 22,4 II 87,5  
6 DAN STROIE Siderurgistul Galati 52 6 37,5  
7 SIMA CRISTIAN CS Sport.stud.Buc. 86 8 12,5  
8 THOMAS GANTSCHNIGG CSM Timisoara 41,4 4 62,5  
             
             
           
CLASA: F5-10          
           
           
NR. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL PUNCTE LOC PUNCTAJ OBSERVATII
CRT. CONCURENTULUI SPORTIV PENALIZARE OBTINUT OBTINUT  
1 MITU NICU CSU  Galati 11,9 II 91,7  
2 UNGUREANU ION CSU  Galati 56,7 4 75  
3 SIMA CRISTIAN CS Spottul stud.Buc. 120 11 16,6  
4 GLIGA TRAIAN Vointa Tg.Mures 117 *9-10 30,7  
5 FERENCZ GYULA Vointa Tg.Mures 5,1 I 100  
6 OLAIANOS RAZVAN Siderurgistul Galati 45,7 III 83,3  
7 DAN STROIE Siderurgistul Galati 61,7 5 66,6  
8 THOMAS GANTSCHNIGG CSM Timisoara 64,7 6 58,3  
9 ALINA STROIE Siderurgistul Galati 98 8 41,6  
10 FLORIN DUMITRU Siderurgistul Galati 117 *9-10 30,7  
11 MICU MIHAI Siderurgistul Galati 132 12 8,3  
12 OLASZ SZILARD Vointa Tg.Mures 90 7 50  
             
             
             
  DIRECTOR DE CONCURS:        
           
  NICOLAE MALESCU