CUPA ROMANIEI MACHETE CLASA "C"

GALATI 12-18 septembrie PALATUL NAVIGATIEI

 

Nr. Numele si prenumele Clubul Denumirea Scara Punctaj Medalie Loc Obs.
crt. concurentului sportiv modelului   obtinut obtinuta obt.  
CLASA C1 SENIORI
1 CIOSU DANIEL CSU Galati KARL UND MARIE 1\30 96,00 Au I  
2 NASTASE VICTOR CSU Galati KARL UND MARIE 1\100 94,00 Ag II  
3 CHERGA RAZVAN CSM Timisoara MIRCEA I 1\50 89,00 Bz III  
CLASA C1 JUNIORI
4 CRISTIAN PAUL Pal.cop.C-ta.Medgidia BRICUL ,,MIRCEA" 1\50 95,66 Au I  
5 CRISTIAN PAUL Pal.cop.C-ta.Medgidia SAN RAFAEL 1\135 90,00 Ag    
6 TRIFA RAZVAN CSM Timisoara PINTA 1\125 93,00 Ag II  
7 ONECI CODRIN CSM Timisoara DANA 1\75 88,00 Bz 4  
8 MIC DEAN Pal.cop.Timisoara BARCA 4+1 1\10 90,33 Ag III  
CLASA C2 SENIORI
9 DAN EMILIAN CSM Timisoara SIRENA 2 1\24 96,00 Au II  
10 DAN LUCIAN CSM Timisoara HALNY 1\24 96,33 Au I  
11 DAN LUCIAN CSM Timisoara WEST BOURNE 1\48 92,33 Ag    
12 BILIUS VASILE CSTA Suceava VEDETA TORPILOARE 1\50 92,66 Ag III  
CLASA C2 JUNIORI
13 ONECI CODRON CSM Timisoara JOFRE 1\48 96,00 Au I  
14 TRIFA RAZVAN CSM Timisoara NIGHTMORE 1\50 90,00 Ag 5  
15 RAVASILA FABIAN Pal.cop.Timisoara VEDETA TORPILOARE 1\50 91,33 Ag III  
16 RAVASILA FABIAN Pal.cop.Timisoara VEDETA TORPILOARE 1\50 88,66 Bz    
17 CHIRIAC NICOLAE Pal.cop.C-ta.Medgidia REMORCHER ,,ODYS" 1\50 90,66 Ag 4  
18 OHANIAN SERGIU Pal.cop.C-ta.Medgidia MAASANK 1\50 95,00 Au II  
CLASA C3A SENIORI
19 VASILE GABRIEL CSU Galati PIRATI IN ACTIUNE 1\35 95,33 Au III  
20 VASILE GABRIEL CSU Galati NINA 1\35 93,00 Ag    
2
Nr. Numele si prenumele Clubul Denumirea Scara Punctaj Medalie Loc Obs.
crt. concurentului sportiv modelului   obtinut obtinuta obt.  
21 NASTASE VICTOR CSU Galati EPAVA PUFFER 1\72 94,00 Ag 4  
22 CIOSU DANIEL CSU Galati DIORAMA PUFFER 1\35 96,66 Au I  
23 DAN EMILIAN  CSM Timisoara BALENIERA 1\24 96,00 Au II  
CLASA C3A JUNIORI
24 ONECI CODRIN CSM Timisoara DIORAMA Cpt.MORGAN 1\75 90,66 Ag 4  
25 BIDA DANIEL Pal.cop.C-ta.Medgidia GOELETA FIDENTE 1\200 91,00 Ag III  
26 PALCU EDUARD CSTA Suceava AEROGLISOR TUPOLEV 1\35 92,00 Ag II  
27 RAVASILA FABIAN Pal.cop.Timisoara FARUL DE LA HERARDURA 1\75 94,00 Au I  
CLASA C3B SENIORI
28 DAN EMILIAN CSM Timisoara BISSONA VENETIANA 1\20 96,33 Au I  
29 DAN CRISTINA CSM Timisoara WIKING 1\50 93,00 Ag III  
30 GHERGA RAZVAN CSM Timisoara SANTA MARIA 1\125 89,00 Bz 4  
31 NASTASE VICTOR CSU Galati  MISSISIPPI 1\200 95,00 Au II  
32 NASTASE VICTOR CSU Galati  MARIE VELLE 1\90 92,00 Ag    
CLASA C3B JUNIORI
33 BROJBA DRAGOS Pal.cop.C-ta.Medgidia ARCA LUI NOE 1\50 93,00 Ag II  
34 MIC DEJAN Pal.cop.Timisoara BARCA 1\10 94,00 Ag I  
35 TRIFA RAZVAN CSM Timisoara NINA 1\125 92,00 Ag III  
CLASA C3C SENIORI
36 DAN CRISTINA CSM Timisoara LE COUREUR 1\50 96,00 Au I  
37 NEBANCEA ALIN CSM Timisoara AEROGLISOR 1\25 90,00 Ag 4  
38 GHERGA DIMITRIE CSM Timisoara CORMORAN 1\50 89,00 Bz 5  
39 ONECI CRISTIAN CSM Timisoara NINA 1\125 93,66 Ag III  
40 PALCU CONSUEL CSTA Suceava PINTA 1\125 95,00 Au II  
CLASA C3C JUNIORI
41 STRUJAN STEFAN CSTA Suceava SANTA MARIA 1\200 95,00 Au I  
 
CLASA C3D SENIORI
42 HARTAN MARIAN CSU Galati ROYAL CAROLINE 1\50 96,00 Au I  
43 HARTAN MARIAN CSU Galati ANTIAERIANA NAVALA 1\25 89,00 Bz    
44 HARTAN MARIAN CSU Galati YAHT SUEDEZ 1\150 90,00 Ag    
45 VASILE GABRIEL CSU Galati SANT LOUISE 1\50 92,00 Ag 6  
46 NASTASE VICTOR CSU Galati BARCAZ MEDITERANIAN 1\150 92,33 Ag 5  
47 UNGUREANU ION CSU Galati TUN NAVAL 1\50 88,00 Bz 8  
48 DAN EMILIAN CSM Timisoara SECTIUNE TB.BISSONA 1\20 95,66 Au II  
49 GHERGA DIMITRIE CSM Timisoara ROYAL CAROLINE PV. 1\24 95,00 Au 4  
50 GHERGA DIMITRIE CSM Timisoara SPINAGLIA 1\20 90,66 Ag    
51 GHERGA DIMITRIE CSM Timisoara CATAPULTA 1\20 93,66 Ag    
52 FEHER MIHAI CSTA Suceava SCULPTURI 1\10 95,33 Au III  
53 STOROCIUC VASILE CSTA Suceava NAVE ASIATICE 1\200 88,66 Bz 7  
CLASA C3D JUNIORI
54 CRISTIAN NICOLAE Pal.cop.C-ta.Medgidia TUN NAVAL 1\12 88,00 Bz 4  
55 OHANIAN SERGIU Pal.cop.C-ta.Medgidia CARONADA FRANCEZA 1\20 94,00 Ag I  
56 RAVASILA FLAVIUS CSM Timisoara SECTIUNE WASSA 1\50 90,00 Ag III  
57 RAVASILA FABIAN Pal.cop.Timisoara TUN NAVAL 1\15 87,00 Bz 5  
58 MIC DEJAN Pal.cop.Timisoara TIMONERIE 1\25 90,66 Ag II  
CLASA C4A SENIORI
59 FEHER MIHAI  CSTA Suceava SEREMISSIMA 1\250 92,00 Ag II  
60 DAN EMILIAN CSM Timisoara YAHT OLANDEZ 1\250 93,00 Ag I  
61 DAN EMILIAN CSM Timisoara CARACA 1\250 88,33 Bz    
CLASA C4A JUNIORI
62 CATANA ADRIAN CSTA Suceava SERENISSIMA 1\250 93,00 Ag II  
4
Nr. Numele si prenumele Clubul Denumirea Scara Punctaj Medalie Loc Obs.
crt. concurentului sportiv modelului   obtinut obtinuta obt.  
63 ONECI CODRIN CSM Timisoara ENDEAVOUR II 1\250 92,66 Ag III  
64 TRFA RAZVAN CSM Timisoara SANTA MARIA 1\250 92,00 Ag 4  
65 RAVASILA FABIAN Pal.cop.Timisoara VICTORY 1\250 93,33 Ag I  
CLASA C4B SENIORI
66 STOROCIUC VASILE CSTA Suceava REMORCHER 1\250 91,00 Ag II  
67 ARTENE ALIN CSM Timisoara REMORCHER ST 1\250 88,00 Bz    
68 ARTENE ALIN CSM Timisoara REMORCHER LT 1\250 93,66 Ag I  
69 CHIBULCUTEAN ION CSM Timisoara REMORCHER ZIMBRU 1\250 89,00 Bz III  
CLASA C4B JUNIORI
70 ALBOTA ANDREI CSTA Suceava ANJA 1\250 92,66 Ag II  
71 ALBU ANDREI CSTA Suceava REMORCHER 1\250 88,00 Bz 5  
72 ONECI CODRIN CSM Timisoara REMORCHER LT 495 1\250 94,00 Ag I  
73 RAVASILA FLAVIUS CSM Timisoara HERMES 1\250 89,00 Bz 4  
74 RAVASILA FABIAN Pal.cop.Timisoara CUTTER 1\25 91,33 Ag III  
CLASA C4C SENIORI
75 CATANA SORIN CSTA Suceava SOVEREIGN 1\500 95,00 Au II  
76 DAN LUCIAN CSM Timisoara PETROLIER 1\70 95,33 Au I  
77 CHIBULCUTEAN ION CSM Timisoara HUNT II 1\400 94,00 Ag III  
78 CHIBULCUTEAN ION CSM Timisoara SANTA MARIA 1\250 92,00 Ag    
CLASA C4C JUNIORI
79 TRIFA RAZVAN CSM Timisoara NAUTILIUS 1\1200 91,00 Ag II  
80 MIC DEJAN Pal.cop.Timisoara SUBMARIN VANGUARD 1\1200 92,00 Ag I  
CLASA C4D SENIORI
81 DAVIDEL DANIEL CSTA Suceava MISSISIPPI IN SANTIER 1\250 90,33 Ag I  
CLASA C4D JUNIORI
82 CATANA ADRIAN CSTA Suceava DIORAMA 1\400 92,66 Ag III  
83 BROJBA CATALIN Pal.cop.C-ta Medgidia SANTA MARIA 1\280 95,00 Au I  
84 ONECI CODRIN CSM Timisoara DIORAMA FAR SPANIOL 1\250 94,00 Ag II  
85 RAVASILA FABIAN Pal.cop.Timisoara DIORAMA VT 1\250 92,00 Ag 4  
86 MID DEJAN Pal.cop.Timisoara DIORAMA EPAVE 1\250 90,00 Ag 5  
CLASA C5 SENIORI
87 FEHER MIHAI CSTA Suceava BOMBARDELA 1\20 95,00 Au II  
88 CATANA FLORIN CSTA Suceava MY FLOWER 1\200 92,66 Ag 5  
89 CATANA SORIN CSTA Suceava NAVE ASIATICE 1\200 94,33 Ag 4  
90 DAN EMILIAN CSM Timisoara CATAPULTA 1\25 95,33 Au I  
91 DAN LUCIAN CSM Timisoara DIORAMA MILITARA 1\250 94,66 Ag III  
92 POPA GEORGE CSM Timisoara SPINAGLIA 1\25 91,00 Ag 6  
CLASA C5 JUNIORI
93 CATANA ADRIAN CSTA Suceava NAVA VELIER 1\150 88,00 Bz 4  
94 CATANA ADRIAN CSTA Suceava NAVA VELIER 1\150 87,00 Bz    
95 BROJBA DRAGOS Pal.cop.C-ta Medgidia SANTA MARIA 1\250 93,00 Ag I  
96 ONECI CODRIN CSM Timisoara CANONADA FRANCEZA 1\25 92,66 Ag II  
97 MIC DEJAN Pal.cop.Timisoara NAVA CU VELE 1\150 86,66 Bz 5  
98 RAVASILA FABIAN Pal.cop.Timisoara VELIER 1\150 89,00 Bz III  
CLASA C6A SENIORI
99 DAN CRISTINA CSM Timisoara HORNET 1\400 95,66 Au I  
100 CHIBULCUTEAN ION CSM Timisoara BORTON ISLAND 1\100 92,00 Ag III  
101 CHIBULCUTEAN ION CSM Timisoara SUBMARIN 1\200 89,00 Bz    
102 MAVRU SORIN  CSU Galati CUTTYSARK 1\100 95,00 Au II  
CLASA C6A JUNIORI
103 PALCU EDUARD CSTA Suceava PINTA 1\75 92,00 Ag III  
104 CRISTIAN NICOLAE Pal.cop.C-ta Medgidia PT 117 1\250 89,00 Bz    
105 CRISTIAN NICOLAE Pal.cop.C-ta Medgidia PORT AVION 1\350 95,33 Au I  
106 OHANIAN SERGIU Pal.cop.C-ta Medgidia USS KIDD 1\350 88,00 Bz 6  
107 PLUGARU TUDOR Pal.cop.C-ta Medgidia ACHERON 1\100 91,00 Ag 4  
108 PLUGARU TUDOR Pal.cop.C-ta Medgidia LA COURONNE 1\200 87,00 Bz    
109 ONECI CODRIN CSM Timisoara TRANSPORTER 1\72 90,00 Ag 5  
110 RAVASILA FABIAN Pal.cop.Timisoara USS VEHICLE 1\75 94,00 Ag II  
111 MIC DEJAN Pal.cop.Timisoara HOOD 1\750 86,66 Bz 7  
CLASA C6B SENIORI
112 DAN EMILIAN CSM Timisoara YAMATO 1\400 97,00 Au I  
113 DAN EMILIAN CSM Timisoara BARCA MEDIEVALA 1\75 88,00 Bz II  
CLASA C6B JUNIORI
114 PLUGARU TUDOR Pal.cop.C-ta Medgidia BRIGANTINE 1\100 90,00 Ag II  
115 RAVASILA FLAVIUS CSM Timisoara NINA 1\75 88,00 Bz III  
116 RAVASILA FABIAN Pal.cop.Timisoara DIORAMA PONTON MILITAR 1\72 92,00 Ag I  
CLASA C7A SENIORI
117 CATANA SORIN CSTA Suceava PASAGER 1\150 95,00 Au II  
118 FEHER MIHAI CSTA Suceava VOSPER 1\251 91,00 Ag III  
119 FEHER MIHAI CSTA Suceava PETROLIER 1\200 88,00 Bz    
120 ARTENE ALIN CSM Timisoara CYKLON 1\100 90,66 Ag    
121 ARTENE ALIN CSM Timisoara REMORCHER AF 1\200 95,33 Au I  
CLASA C7A JUNIORI
122 ONECI CODRIN CSM Timisoara DEUTCHLAND 1\400 95,00 Au I  
123 MIC DEJAN Pal.cop.Timisoara NORDERNEY 1\200 91,00 Ag II  
124 RAVASILA FABIAN Pal.cop.Timisoara KIEL 1\200 88,00 Bz 4  
125 BROJBA CATALIN Pal.cop.C-ta.Medgidia VIKING   90,00 Ag III  
CLASA C7B SENIORI
126 CATANA SORIN CSTA Suceava VIKING 1\100 91,00 Ag III  
127 DAN EMILIAN CSM Timisoara BOUNTY 1\75 93,00 Ag II  
128 DAN NICULINA CSM Timisoara LE COUREUR 1\75 95,00 Au I  
129 CHIBULCUTEAN LEONTIN CSM Timisoara GRANADA 1\75 90,00 Ag 4  
130 GHERGA RAZVAN CSM Timisoara ISKRA 1\75 88,66 Bz 5  
CLASA C7B JUNIORI
131 STRUJAN STEFAN CSTA Suceava VIKING 1\100 89,00 Bz III  
132 CHIRIAC NICOLAE Pal.cop.C-ta Medgidia MY FLOWER 1\100 92,00 Ag II  
133 MIC DEJAN Pal.cop.Timisoara VIKING 1\100 87,00 Bz 4  
134 RAVASILA FABIAN Pal.cop.Timisoara PLATFORMA MARINA 1\200 93,00 Ag I  
                 
  ARBITRII              
    1 DAN LUCIAN            
    2 IOANA DUMITRU            
    3 CIOSU DANIEL            
    4 CATANA SORIN            
    5 ZAHARIA RADU