"TIMISOARA CUP" CUPA ROMANIEI NAVOMODELE CLASA  " C "

 02-08 MAI 2011 , TIMISOARA - ROMANIA

Clasa C JUNIORI        
Grupa 1          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Miltel score Platz nr.
1 Cristian Nicolae CC Medgidia Alert 1:30 95,33 1
4 Ravasila Flavius CSM Timis Nina 1:125 92,33 2
2 Brojba Catalin CC Medgidia San Rafael 1:135 91,00 3
3 Oneci Codrin CSM Timis Mary San 1:50 87,66 4
5 Oneci Codrin CSM Timis Dana 1:75 86,66 5
6 Mic Dejan PC Timis Barca 4+1 1:10 86,00 6

 

Clasa C JUNIORI        
Grupa 2          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Miltel score Platz nr.
6 Oneci Codrin CSM Timis Joffre 1:35 95,00 1
2 Trifa Razvan CSM Timis Night Mare 1:50 93,33 2
4 Lala Teo CC Medgidia Odys 1:50 91,66 3
5 Ravasila Fabian PC Timis Saint Louis 1:50 91,33 4
3 Obarsie Razvan CSM Timis Borcea III 1:100 90,00 5
1 Mic Dejan PC Timis Neptun 1:75 87,66 6

 

Clasa C JUNIORI        
Grupa 3A          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Miltel score Platz nr.
1 Oneci Codrin CSM Timis Diorama Cpt.Morgen 1:135 93,33 1
2 Trifa Razvan CSM Timis Farul de la Marradura 1:75 92,66 2
5 Palcu Eduard C.STA Suceava Aeroglisor "Tupolev" 1:35 92,00 3
4 Racheru Stefan Sp.St.Bucuresti Aeroglisor "Tupolev" 1:35 91,66 4
3 Ravasila Fabian PC Timis Farul de la Marradura 1:75 91,33 5

 

Clasa C JUNIORI        
Grupa 3B          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Miltel score Platz nr.
7 Zaharia Irina Sp.St.Bucuresti Arca lui Noe 1: 92,33 1
6 Trifa Razvan CSM Timis Gozzo Mediteran 1:32 90,33 2
5 Iordache Mihai PC Timis Jolly 1:50 87,66 3

 

Clasa C JUNIORI        
Grupa 3D          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Miltel score Platz nr.
12 Catana Adrian CSTA Suceava Bombarde 1:20 91,66 1
13 Radu Richard Andrei CC Medgidia Arhanghel 1:50 89,33 2
14 Oneci Codrin CSM Timis Tun naval 1:12 88,00 3
15 Ravasila Fabian PC Timis Tun naval 1:15 87,33 4
16 Mic Dejan PC Timis Timonerie 1:20 86,66 5

 

Clasa C JUNIORI        
Grupa 4A          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Mitell score Platz nr.
10 Racheru Stefan Sp.St.Bucuresti Cutty Sark 1:250 92,33 1
9 Oneci Codrin CSM Timis Endeavour III 1:250 92,00 2
7 Catana Adrian CSTA Suceava Serenissima 1:250 91,66 3
8 Trifa Razvan CSM Timis Santa Maria 1:250 91,33 4
11 Grecu Adrian PC Timis Victory 1:250 90,00 5

 

Clasa C JUNIORI        
Grupa 4B          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Miltel score Platz nr.
8 Oneci Codrin CSM Timis Remorcher LT492 1:250 94,33 1
7 Ravasila Fabian CSM Timis Hermes 1:250 90,33 2
6 Albu Andrei CSTA Suceava Anja 1:250 89,33 3
5 Albu Andrei CSTA Suceava Remorcher 1:250 89,00 4
9 Mic Dejan PC Timis Portita 1:250 86,66 5

 

Clasa C JUNIORI        
Grupa 4C          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Miltel score Platz nr.
7 Racheru Stefan Sp.St.Bucuresti USS Buncher 1:200 88,66 1
5 Iordache Mihai CSM Timis Nautilus 1:200 88,00 2
8 Zaharia Irina Sp.St.Bucuresti Argus 1:200 87,33 3
6 Obarsie Mihai CSM Timis Albatros 1:200 87,00 4
9 Mic Dejan PC Timis Sub Vanguard 1:200 87,00 5
10 Ravasila Fabian PC Timis Fort Victoria 1:200 86,33 6

 

Clasa C JUNIORI        
Grupa 4D          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Miltel score Platz nr.
4 Trifa Razvan CSM Timis Santa Maria 1:250 93,66 1
5 Catana Adrian CSTA Suceava Diorama 1:400 89,33 2
6 Zaharia Irina Sp.St.Bucuresti USM Minesweeper 1:200 88,66 3
3 Oneci Codrin CSM Timis Diorama far spaniol 1:250 88,33 4

 

Clasa C JUNIORI        
Grupa 5          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Miltel score Platz nr.
12 Oneci Codrin CSM Timis Caronada Francese 1:25 93,66 1
14 Ravasila Fabian PC Timis Caronada englese 1:25 92,33 2
16 Catana Adrian CSTA Suceava Nava velier 1:150 89,66 3
17 Catana Adrian CSTA Suceava Nava velier 1:150 87,66 4
13 Ravasila Florin  CSM Timis Velier 1:150 87,00 5
15 Mic Dejan PC Timis Nava vele 1:150 86,00 6

 

Clasa C JUNIORI        
Grupa 6A          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Miltel score Platz nr.
9 Cristian Paul CC Medgidia USS Wal Ship assault 1:350 92,66 1
12 Ravasila Fabian PC Timis USS Vehicle 1:75 92,00 2
7 Chiriac Nicolaie CC Medgidia Acheron 1:200 89,33 3
8 Ohanian Sergiu CC Medgidia USS Kidd 1:350 88,66 4
10 Teodorescu Mircea CC Medgidia La Couronne 1:200 88,66 5
11 Brojba Dragos CC Medgidia PT 117 1:350 88,66 6
13 Zaharia Irina Sp.St.Bucuresti Submarin 1:350 88,00 7
14 Oneci Codrin CSM Timis Transporter 1:72 86,33 8

 

Clasa C JUNIORI        
Grupa 6B          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Miltel score Platz nr.
7 Plugaru Tudor CC Medgidia Brigantine 1:100 88,00 1
8 Ravasila Fabian PC Timis Diorama ponton 1:75 88,66 2

 

Clasa C JUNIORI        
Grupa 7A          
Start Nr. Name, Vomame name, firstname Land country Schiffsname / Modellname shipname / modelname MaBslab scale Miltel score Platz nr.
2 Oneci Codrin CSM Timis Deutschland 1:400 94,00 1
4 Zaharia Irina  Sp.St.Bucuresti Cusc 9 1:100 90,00 2
1 Mensa Eden CC Medgidia May Flower 1:100 89,00 3
3 Ravasila Flavius CSM Timis Mineralier 1:400 88,00 4
5 Zaharia Irina  Sp.St.Bucuresti Arca 1:50 87,33 5
6 Catana Adrian CSTA Suceava Michel 1:150 86,66 6