CUPA ROMANIEI LA NAVOMODELE MACHETE CLASA C

MEDGIDIA 02 08 SEPTEMBRIE 2013

 

CLASA C1 SENIORI

 

Nr.

Crt..

Numele si prenumele

concurentului

Clubul sportiv

Denumirea modelului

Scara

Punc.

obtinut

Med.obt..

Loc obt.

Obs..

 

CLASA C1 SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

1

FLORESCU

                      MIRCEA

CS Sportul Std.Bucuresti

BERBICE

1:75

96,33

Au

I

 

2

FLORESCU

                      LIGIA

CS Sportul Std.Bucuresti

COTRE

1:75

96,00

Au

II

 

3

MALESCU

                     NICOLAE

CS Sportul Std.Bucuresti

½ CHAICA

1:32

89,66

Bz

III

 

 

CLASA C1 JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

4

CHIRIAC

                 NICOLAE

PC C-ta.

         Medgidia

BRICUL MIRCEA

1:50

95,66

Au

I

 

5

TRIFA

             RAZVAN

CSM

        Timisoara

PINTA

1:125

91,33

Ag

II

 

6

STEFANESCU

                    LIVIU

CSM

        Timisoara

CATALINA

1:64

88,66

Bz

III

 

7

ONECI

              CODRIN

CSM

        Timisoara

SANTA MARIA

1:125

87,66

Bz

4

 

8

ZAHARIA

                   IRINA

CS Sportul Std.Bucuresti  

GOZZO CU VELE

1:50

87,33

Bz

5

 

9

CRISTIAN

                    PAUL

PC C-ta.

         Medgidia

SAN RAFAEL

1:135

86,00

Bz

6

 

 

CLASA C2 SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

10

DAN

            LUCIAN

CSM

        Timisoara

SIRENA 2

1:150

96,00

Au

I

 

11

GEORGESCU

                  CRISTIAN

CS Sportul Std.Bucuresti

PRINT MADOG

1:150

92,66

Ag

II

 

12

GHERGA

               DIMITRIE

CSM

        Timisoara

MISSISIPPI

1:50

89,33

Bz

III

 

13

BILIUS

              VASILE

CSTA

        Suceava

VEDETA TORPILOARE

1:50

87,00

Bz

4

 

14

DAN

            LUCIAN

CSM

        Timisoara

WEST BOURNE

1:48

92,66

Ag

-

 

 

CLASA C2 JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

15

ONECI

              CODRIN

CSM

        Timisoara

JOFFRE

1:48

95,66

Au

I

 

16

OHANIAN

                    SERGIU

PC C-ta.

         Medgidia

MAASBANK

1:50

90,66

Ag

II

 

17

TRIFA

              RAZVAN

CSM

        Timisoara

NIGHT MORE

1:50

90,00

Ag

III

 

18

BROJBA

                  DRAGOS

PC C-ta.

         Medgidia

ODYS

1:50

89,66

Bz

4

 

19

OBARSIE

                  RAZVAN

CSM

        Timisoara

BORCEA 3

1:50

89,33

Bz

5

 

20

MIC

           DEJAN

PC Timisoara

NEPTUN

1:50

88,33

Bz

6

 

21

MARINCIU

                     RAZVAN

PC C-ta.

         Medgidia

VEDETA MILITARA

1:35

87,33

Bz

7

 

 

CLASA C3A SENORI

 

 

 

 

 

 

 

22

CIOSU

               DANIEL

CSU

          Galati

IN PORT

1:72

96,66

Au

I

 

23

ANDREI

                ROMEU

CS Farul

     Constanta

NAVE OLANDEZE

1:200

96,00

Au

II

 

24

DAN

             EMILIAN

CSM

        Timisoara

BALENIERA

1:24

95,00

Au

III

 

25

NASTASE

                   VICTOR

CSU

          Galati

EPAVA PUFFER

1:72

91,66

Ag

4

 

26

MALESCU

                    NICOLAE

CS Sportul Std.Bucuresti

 DIORAMA SUBMARINE

1:700

88,00

Bz

5

 

 

CLASA C3A JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

27

PLUGARU

                   TUDOR

PC C-ta.

         Medgidia

DIORAMA SANTIER

1:35

94,00

Ag

I

 

28

ONECI

                CODRIN

CSM

        Timisoara

DIORAMA PE APA

1:85

92,66

Ag

II

 

29

BIDA

              DANIEL

PC C-ta.

         Medgidia

GOELETA FIDENTE

1:200

88,00

Bz

III

 

30

TRIFA

                 RAZVAN

CSM

        Timisoara

FARUL DE LA MARRADURA

1:75

87,33

Bz

4

 

31

PALCU

               EDUART

CSTA

            Suceava

AEROGLISOR TUPOLEV

1:35

86,00

Bz

5

 

 

CLASA C3B SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

32

DAN

           EMILIAN

CSM

        Timisoara

BISSONA VENETIANA

1:20

95,00

Au

I

 

33

NASTASE

                   VICTOR

CSU

          Galati

MISSISSIPPI

1:50

89,66

Bz

II

 

34

CIOSU

               DANIEL

CSU

          Galati

KARL UND MARIE

1:200

88,33

Bz

III

 

35

DAN

           LUCIAN

CSM

        Timisoara

BATANA

1:24

86,66

Bz

4

 

36

NASTASE

                   VICTOR

CSU

          Galati

MISSISSIPPI

1:200

87,66

Bz

-

 

 

CLASA C3B JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

37

OHANIAN

                   SERGIU

PC C-ta.

         Medgidia

IL LEUDO

1:32

95,00

Au

I

 

38

MARINCIU

                     RAZVAN

PC C-ta.

         Medgidia

KARL UND MARIE

1:50

94,66

Ag

II

 

39

PLUGARU

                      TUDOR

PC C-ta.

         Medgidia

MARIE VELLE

1:200

91,66

Ag

III

 

40

ONECI

              CODRIN

CSM

        Timisoara

GAJETA

1:22

88,66

Bz

4

 

41

STEFANESCU

             LIVIU

CSM

        Timisoara

LEUT

1:87

87,00

Bz

5

 

42

MIC

          DEJAN

PC Timisoara

BARCA 4+1

1:10

85,66

Bz

6

 

43

PLUGARU

                      TUDOR

PC C-ta.

         Medgidia

ARCA LUI NOE

1:50

87,33

Bz

-

 

 

 

CLASA C3C SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

44

HARTAN

                 MARIAN

CSU

          Galati

HMS ROYAL CAROLINE 1749

1:50

96,00

Au

I

 

45

DAN

              CRISTINA

CSM

        Timisoara

LE COUREUR

1:50

91,00

Ag

II

 

46

MALESCU

                   NICOLAE

CS Sportul Std.

        Bucuresti

SPRAY

1:150

89,66

Bz

III

 

 

CLASA C3CJUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

47

STEFANESCU

             LIVIU

CSM

        Timisoara

ALERT

1:45

92,00

Ag

I

 

48

COJOCARU  

                      VICTOR

CSTA

        Suceava

IL LEUDO

1:75

91,33

Ag

II

 

49

STRUJAN

                   STEFAN

CSTA

          Suceava

SANTA MARIA

1:200

90,00

Ag

III

 

50

ONECI

              CODRIN

CSM

        Timisoara

PINTA

1:100

88,66

Bz

4

 

51

TRIFA

              RAZVAN

CSM

        Timisoara

NINA

1:100

87,66

Bz

5

 

 

CLASA C3D SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

52

DAN

           LUCIAN

CSM

        Timisoara

FIGURI PROVA

SCULPTURI

1:6

95,33

Au

I

 

53

DAN

           NICULINA

CSM

        Timisoara

LE SOLEIL ROYAL

PV.

1:50

95,00

Au

II

 

54

DAN

           EMILIAN

CSM

        Timisoara

BISSONA SECTIUNE

TB.

1:20

92,00

Ag

III

 

55

CATANA

                    SORIN

CSTA

         Suceava

SECTIUNE CONSTITUTION

1:92

91,00

Ag

4

 

56

MALESCU

                     NICOLAE

CS Sportul Std.

      Bucuresti

TUN NAVAL

1:50

90,33

Ag

5

 

57

CIOSU

                 DANIEL

CSU

          Galati

TURELA BISMARCK

1:72

88,66

Bz

6

 

 

CLASAC3D JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

58

RAVASILA

                      FABIAN

PC Timisoara

SECTIUNE WASSA

1:50

90,66

Ag

I

 

59

MARINCIU

                      RAZVAN

PC C-ta.

         Medgidia

CANONADA FRANCEZA

1:20

88,00

Bz

II

 

60

IORDACHE

                      MIHAI

PC Timisoara

SECTIUNE

1:50

86,66

Bz

III

 

61

MIC

           DEJAN

PC Timisoara

TUN NAVAL

1:20

86,33

Bz

4-5

 

62

CATANA

                 ADRIAN

CSTA

        Suceava

BOMBARDE

1:20

86,33

Bz

4-5

 

63

MARINCIU

                      RAZVAN

PC C-ta.

         Medgidia

TUN NAVAL

1:12

88,00

Bz

-

 

 

CLASA C4A SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

64

ANDREI

                   ROMEU

CS Farul

     Constanta

PREDESTINATIA

1:250

97,33

Au

I

 

65

FEHER

                 MIHAI

CSTA

        Suceava

SERENISSIMA

1:250

87,33

Bz

II

 

66

DAN

             EMILIAN

CSM

        Timisoara

IAHT OLANDEZ

1:250

86,00

Bz

III

 

67

ANDREI

                   ROMEU

CS Farul

      Constanta

PINTA

1:250

95,00

Au

-

 

 

CLASA C4A JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

68

ONECI

              CODRIN

CSM

        Timisoara

ENDEAVOUR II

1:250

91,00

Ag

I

 

69

CATANA

                   ADRIAN

CSTA

        Suceava

SERENISSIMA

1:250

88,66

Bz

II

 

70

CLASA C4B SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

71

ARTENE ALIN

CSM

        Timisoara

REMORCHER S.T.

1:250

90,33

Ag

I

 

72

CHIBULCUTEAN ION

CSM

        Timisoara

REMORCHER ZIMBRUL

1:250

90,33

Ag

II

 

 

CLASA C4B JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

73

CATANA

                   ADRIAN

CSTA

        Suceava

BISMARK

1:700

93,66

Ag

I

 

74

ONECI

                CODRIN

CSM

        Timisoara

REMORCHER LT495

1:250

90,66

Ag

II

 

75

STEFANESCU

                         LIVIU

CSM

        Timisoara

REMORCHER LT492

1:250

90,00

Ag

III

 

76

RAVASILA

                      FABIAN

PC Timisoara

CUTTER

1:250

86,33

Bz

4

 

77

CATANA

                   ADRIAN

CSTA

        Suceava

ANJA

1:250

83,66

-

-

 

 

CLASA C4C SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

78

DAN

           LUCIAN

CSM

        Timisoara

PETROLIER

1:700

93,00

Ag

I

 

79

CHIBULCUTEAN

                               ION

CSM

        Timisoara

HUNT II

1:400

91,33

Ag

II

 

80

CATANA

                  SORIN

CSTA

        Suceava

SOVEREIGN

1:250

88,66

Bz

III

 

81

CHIBULCUTEAN

                               ION

CSM

        Timisoara

SANTA MARIA

1:250

86,66

Bz

-

 

 

CLASA C4C JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

82

ONECI

              CODRIN

CSM

        Timisoara

PLANET

1:700

90,66

Ag

I

 

83

STEFANESCU

                         LIVIU

CSM

        Timisoara

MAGNET

1:700

88,00

Bz

II

 

 

CLASA C4D SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

84

VASILE

               GABRIEL

CSU

         Galati

ROOF NAVA CARGO

1:300

87,33

Bz

I

 

 

CLASA C4D JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

85

CHIRIAC

                   NICOLAE

PC C-ta.

Medgidia

SANTA MARIA

1:250

89,00

Bz

I

 

86

TRIFA

             RAZVAN

CSM

        Timisoara

MISSISIPPI

1:250

85,33

Bz

II

 

 

CLASA C5 SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

87

GEORGESCU

                   CRISTIAN

CS Sportul Std.

      Bucuresti

DRAKAR WIKING

1:200

95,33

Au

I

 

88

DAN

            EMILIAN

CSM

        Timisoara

CATAPULTA

1:25

93,33

Ag

II

 

89

FEHER

               MIHAI

CSTA

        Suceava

BOMBARDELA

1:20

91,00

Ag

III

 

90

POPA

           GEORGE

CSM

        Timisoara

SPINAGLIA

1:25

90,66

Ag

4

 

91

DAN

           LUCIAN

CSM

        Timisoara

DIORAMA MILITARA

1:250

89,00

Bz

5

 

92

CATANA

                  FLORIN

CSTA

        Suceava

MY FLOWER

1:200

87,00

Bz

6

 

93

GEORGESCU

                   CRISTIAN

CS Sportul Std.

      Bucuresti

JONKA

1:200

95,00

Au

-

 

94

POPA

           GEORGE

CSM

        Timisoara

NAVE ASIATICE

1:250

86,00

Bz

-

 

 

CLASA C5 JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

95

MARINCIU

                      RAZVAN

PC C-ta.

Medgidia

SANTA MARIA

1:250

90,00

Ag

I

 

96

CATANA

                  ADRIAN

CSTA

        Suceava

NAVA VELIER

1:150

88,00

Bz

II

 

97

GROSOS

                   MIHAI

PC Timisoara

IAHT

1:250

87,66

Bz

III

 

98

STEFANESCU

                  LIVIU

CSM

        Timisoara

IAHT

1:250

87,33

Bz

4

 

99

TRIFA

              RAZVAN

CSM

        Timisoara

NAVA VELIER

1:250

87,00

Bz

5-6

 

100

ONECI

                CODRIN

CSM

        Timisoara

CANONADA FRANCEZE

1:25

87,00

Bz

5-6

 

101

IORDACHE

                       MIHAI

PC Timisoara

NAVA CU VELE

1:250

86,33

Bz

7

 

 

CLASA C6A SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

102

CIOSU

                DANIEL

CSU

          Galati

U-BOOT

1:72

95,00

Au

I

 

103

DAN

           CRISTINA

CSM

        Timisoara

HORNET

1:400

91,66

Ag

II

 

104

FEHER

                 MIHAI

CSTA

        Suceava

QUEEN MARY

1:400

89,33

Bz

III

 

105

DAVIDEL

                   DANIEL

CSTA

        Suceava

HMS SHEFIELD

1:500

85,66

Bz

4-5

 

106

DAN

            EMILIAN

CSM

        Timisoara

SUBMARIN

1:350

85,66

Bz

4-5

 

107

CIOSU

                DANIEL

CSU

          Galati

VOSPER

1:35

92,66

Ag

-

 

108

CIOSU

                DANIEL

CSU

          Galati

S 100

1:72

91,33

Ag

-

 

 

CLASA C6A JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

109

BROJBA

                 CATALIN

PC C-ta.

Medgidia

USS WATP LHD-1

1:350

93,66

Ag

I

 

110

CHIRIAC

                   NICOLAE

PC C-ta.

Medgidia

BISMARK

1:350

91,33

Ag

II

 

111

MIC

           DEJAN

PC Timisoara

HOOD

1:700

88,00

Bz

III

 

112

ONECI

                CODRIN

CSM

        Timisoara

SM.RUSSIAN NAVY

1:700

87,66

Bz

4

 

113

BROJBA

                  DRAGOS

PC C-ta.

Medgidia

PT 117

1:250

86,66

Bz

5-6

 

114

OHANIAN

                    SERGIU

PC C-ta.

Medgidia

USS KIDD

1:350

86,66

Bz

5-6

 

115

CRISTIAN

                     PAUL

PC C-ta.

Medgidia

LA COURONNE

1:100

86,00

Bz

7-8

 

116

STEFANESCU

                LIVIU

CSM

        Timisoara

SM.GERMAN

1:144

86,00

Bz

7-8

 

117

RAVASILA

                     FABIAN

PC Timisoara

USS VEHICLE

1:75

85,66

Bz

9

 

118

IORDACHE

                     MIHAI

PC Timisoara

U-BOOT VII A

1:700

85,33

Bz

10-13

 

119

PALCU

               EDUART

CSTA

         Suceava

OYASHIO CLASS

1:700

85,33

Bz

10-13

 

120

COJOCARU

                     VICTOR

CSTA

        Suceava

HARUSHIO CLASS

1:700

85,33

Bz

10-13

 

121

CATANA

                    ADRIAN                   

CSTA

        Suceava

DKM U-BOAT

1:700

85,33

Bz

10-13

 

122

GROSOS

                     MIHAI

PC Timisoara

U-BOOT VII B

1:700

85,00

Bz

14

 

123

MIC

           DEJAN

PC Timisoara

SM.USS285 BARLO43

1:700

85,33

Bz

-

 

124

MIC

           DEJAN

PC Timisoara

U-BOOT IX B

1:700

85,66

Bz

-

 

125

IORDACHE

                     MIHAI

PC Timisoara

U-BOOT VII C

1:700

85,33

Bz

-

 

126

IORDACHE

                     MIHAI

PC Timisoara

SUBMARIN

1:100

85,00

Bz

-

 

127

BROJBA

                 CATALIN

PC C-ta.

Medgidia

DKMU BOAT TYPE VII B       

1:700

85,33

Bz

-

 

128

OHANIAN

                    SERGIU

PC C-ta.

Medgidia

USS GATO

1:700

85,66

Bz

-

 

129

OHANIAN

                    SERGIU

PC C-ta.

Medgidia

USS BALAO

1:700

85,33

Bz

-

 

130

CHIRIAC

                   NICOLAE

PC C-ta.

Medgidia

KUTTY SARK

1:100

91,00

Ag

-

 

131

CHIRIAC

                   NICOLAE

PC C-ta.

Medgidia

ACHERON

1:200

89,66

Bz

-

 

132

RAVASILA

                     FABIAN

PC Timisoara

SM.USS212 GATO

1:700

85,33

Bz

-

 

 

CLASA C6B SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

133

CIOSU

               DANIEL

CSU

           Galati

FLOWER CLASS

1:72

96,33

Au

I

 

134

ARTENE

                  ALIN

CSM

        Timisoara

REALE DE FRANCE

1:75

95,66

Au

II

 

135

DAN

             EMILIAN

CSM

        Timisoara

YAMATO

1:400

95,00

Au

III-4

 

136

SCURTU

                 APRILIA

CS Sportul Std.Bucuresti

MISSOURI

1:350

95,00

Au

III-4

 

137

MAVRU

                 SORIN

CSU

           Galati

BARCA SALVARE

1:72

86,33

Bz

5

 

138

CIOSU

               DANIEL

CSU

           Galati

HMS HOOD

1:350

96,33

Au

-

 

139

SCURTU

                 APRILIA

CS Sportul Std.Bucuresti

YORK TOWN

1:350

92,00

Ag

-

 

140

DAN

             EMILIAN

CSM

        Timisoara

BARCA MEDIEVALA

1:75

86,33

Bz

-

 

 

CLASA C6B JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

141

RAVASILA

                      FABIAN

PC Timisoara

DIORAMA PONTON

MILITAR

1:72

90,33

Ag

I

 

 

CLASA C7A

 SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

142

FEHER

                  MIHAI

CSTA

         Suceava

VOSPER

1:250

90,00

Ag

I

 

143

ARTENE

                    ALIN

CSM

        Timisoara

REMORCHER

    A.F.

1:100

89,33

Bz

II

 

144

CATANA

                 SORIN

CSTA

         Suceava

PASAGER

1:150

87,66

Bz

III

 

145

ARTENE

                   ALIN

CSM

        Timisoara

CYCLON

1:100

89,33

Bz

-

 

 

CLASA C7A JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

146

PLUGARU

                    TUDOR

CSTA

        Suceava

ADMIRAL GRAF

SPEE

1:200

95,66

Au

I

 

147

ONECI

              CODRIN

CSM

        Timisoara

DEUTSCHLAND

1:400

93,33

Ag

II

 

148

STEFANESCU

                       LIVIU

CSM

        Timisoara

VEDETA FLUVIALA

1:200

90,00

Ag

III

 

149

RAVASILA

                     FABIAN

PC Timisoara

MINERALIER

1:400

88,33

Bz

4-5

 

150

COJOCARU

                      VICTOR

CSTA

        Suceava

NORDERNEI

1:250

88,33

Bz

4-5

 

151

ONECI

              CODRIN

CSM

        Timisoara

SUBMARIN

1:72

89,33

Bz

-

 

 

CLASA C7B SENIORI

 

 

 

 

 

 

 

152

DAN

             EMILIAN

CSM

        Timisoara

BOUNTY

1:100

93,66

Ag

I

 

153

DAN

             NICULINA

CSM

        Timisoara

LE COUREUR

1:75

91,66

Ag

II

 

154

DAN

             EMILIAN

CSM

        Timisoara

KING GEORGE V

1:400

93,33

Ag

-

 

 

CLASA C7B JUNIORI

 

 

 

 

 

 

 

155

BROJBA

                CATALIN

PC C-ta.

Medgidia

MY FLOWER

1:100

90,00

Ag

I

 

156

STRUJAN

                  STEFAN

CSTA

           Suceava

VIKING

1:100

87,00

Bz

II

 

157

RAVASILA

                      FABIAN

PC Timisoara

WIKING

1:100

86,66

Bz

III

 

 

 

ECHIPE CUPA ROMANIEI

 

                        SENIORI                                                                                                      JUNIORI

CLASA C-1   

CS Sportul Studentesc Bucuresti                        282 pct.   I           CSM Timisoara                                 267,65      I           

( Florescu Mircea,Florescu Ligia,Malescu Nicolae)                       (Trifa Razvan,Stefanescu Liviu,Oneci Codrin)

                                                                                                          Pal.Cop.C-ta.Medgidia                     181,66     II

                                                                                                          (Cristian Paul,Chiriac Nicolae)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

                                                                                                          CS Sportul Std.Bucuresti                     87,33   III

                                                                                                               (Zaharia Irina)

                                                                                  CLASA C-2

CSM Timisoara                            185,33      I                                  CSM Timisoara                                   274,99    I

(Dan Lucian,Gherga Dimitrie)                                                          (Oneci Codrin,Trfa Razvan,Obirsie Razvan)

CS Sportul Std.Bucuresti               92,66      II                                Pal.Cop.C-ta.Medgidia                        267,65   II

(Georgescu Cristian)                                                                        (Ohanian Sergiu,Brojba Dragos,Marinciu Razvan)

CSTA Suceava                               87,00      III                               PC Timisoara                                         88,33    III

(Bilius Vasile)                                                                                   (Mic Dejan)

                                                                                   CLASA C-3

CSU Galati                                   638,63      I                                  Pal.Cop.C-ta.Medgidia                          726,65    I

(Ciosu Daniel,Nastase Victor,Hartan Marian)                                  (Marinciu Razvan,Plugaru Tudor,Ohanian Sergiu)

CSM Timisoara                             560,99    II                                  CSM Timisoara                                      623,97   II

(Dan Lucian,Dan Emilian,Dan Niculina)                                           (Oneci Codrin,Trifa Razvan,Stefanescu Liviu)

CS Sportul Std.Bucuresti              267,99     III                                 CSTA Suceava                                       353,66  III

(Malescu Nicolae)                                                                              (Catana Adrian,Cojocaru Victor,Strujan Stefan)

CS Farul Constanta                          96,00     4                                  Pal.Cop.Timisoara                                   349,31  4

(Andrei Romeu)                                                                                 (Iordache Mihai,Mic Dejan,Ravasila Fabian)

CSTA Suceava                                  91,00     5

(Catana Sorin)

CLASA C-4

CSM Timisoara                               445,65     I                                  CSM Timisoara                               535,65       I

(Chibulcutean Ion,Dan Emilian,Dan Lucian)                                     (Oneci Codrin,Trifa Razvan,Stefanescu Liviu)

CS Farul Constanta                         192,33    II                                  CSTA Suceava                                265,98       II

(Andrei Romeu)                                                                                   (Catana Adrian)

CSTA Suceava                                175,99    III                                 Pal.Cop.C-ta.Medgidia                     89,00      III

(Catana Sorin,Feher Mihai)                                                                 (Chiriac Nicolae)

CLASA C-5

CSM Timisoara                               358,99     I                                   CSM Timisoara                                 261,33     I

(Dan Emilian,Dan Lucian,Popa George)                                             (Oneci Codrin,Stefanescu Liviu,Trifa Razvan)

CS Sportul Std.Bucuresti                190,33    II                                   PC Timisoara                                     173,99    II

(Georgescu Cristian)                                                                            (Grosos Mihai,Iordache Mihai)

CSTA Suceava                                178,00    III                                  Pal.Cop.C-ta.Medgidia                         90,00   III

(Catana Florin,Feher Mihai)                                                                 (Marinciu Razvan)

                                                                                                              CSTA Suceava                                      88,00    4

                                                                                                              (Catana Adrian)

CLASA C-6

CSM Timisoara                               454,31     I                                    PC Timisoara                                        860,97   I

(Dan Cristina,Dan Emilian,Artene Alin)                                              (Mic Dejan,Ravasila Fabian,Iordache Mihai)

CSU Galati                                      373,99     II                                   Pal.Cop.C-ta.Medgidia nr.1                 793,96  II

(Ciosu Daniel,Mavru Sorin)                                                                  (Brojba Catalin,Chiriac Nicolae,Ohanian S)

CS Sportul Std.Bucuresti                 187,00    III                                   CSTA Suceava                                    255,99  III

(Scurtu Aprilia)                                                                                      (PalcuEduard,Cojocaru Victor,Catana A)

CSTA Suceava                                 174,99     4                                   Pal.Cop.C-ta.Medgidia                         172,66   4

(Feher Mihai)                                                                                         (Cristian Paul,Brojba Dragos)

                                                                                                               CSM Timisoara                                       86,00  5

                                                                                                                (Oceci Codrin,Stefanescu Liviu)

 

 

CLASA C-7

CSM Timisoara                               457,31      I                                     Pal.Cop.C-ta.Medgidia                    185,66    I

(Artene Alin,Dan Emilian,Dan Cristina)                                                 (Brojba Catalin,Plugaru Tudor)

CSTA Suceava                                177,66     II                                     CSM Timisoara                                182,66   II

(Feher Mihai,Catana Sorin)                                                                     (Oneci Codrin,Stefanescu Catalin)

                                                                                                                  CSTA Suceava                                175,33  III

                                                                                                                  (Cojocaru Victor,Strujan Stefan)

                                                                                                                  PC Timisoara                                   174,99    4

                                                                                                                   (Ravasila Fabian)

 

 

 

 

                                                                                                         DIRECTOR DE CONCURS

                                                                                                                                       Nicolae Malescu

 

 

 

 

 

 

ARBITRI: 1 DAN LUCIAN

                  2 ANDREI ROMEU                                     

                  3 FLORESCU MIRCEA                              

                  4 CIOSU DANIEL

                  5 DUMITRU IOANA                                                           DIRECTOR DE CONCURS

                                                                                                                   NICOLAE MALESCU