Cupa Romaniei Navomodele

Timisoara 23-30 septembrie

Nr Numele si prenumele Denumirea Clubul Punc. Med. Loc
crt concurentului modelului sportiv obt. obt. obt.
  CLASA C1 SENIORI          
1 FLORESCU MIRCEA BERBICE CS Sportul Std.Bucuresti 95.66 Au I
2 FLORESCU LIGIA COTRE CS Sportul Std.Bucuresti 95.00 Au II
3 MALESCU NICOLAE ½ CHAICA CS Sportul Std.Bucuresti 89.33 Bz III
  CLASA C1 JUNIORI          
4 CHIRIAC NICOLAIE BRICUL MIRCEA P.C. MEDGIDIA 95.66 Au I
5 TRIFA RAZVAN PINTA CSM Timisoara 90.33 Ag II
6 ZAHARIA IRINA GOZZO CU VELLE CS Sportul Std.Bucuresti 89.00 Bz III
7 ONECI CODRIN SANTAMARI CSM Timisoara 88.66 Bz 4
8 STEFANESCU LIVIU CATALINA CSM Timisoara 87.33 Bz 5-6
9 PLUGARU TUDOR SAN RAFAEL P.C. MEDGIDIA 87.33 Bz 5-6
10 TRIFA RAZVAN NINA CSM Timisoara 89.66 Bz *
  CLASA C2 SENIORI          
11 POPA  GEORGE RD 10 CSM Timisoara 96.33 Au I
12 DAN LUCIAN SIRENA 2 CSM Timisoara 95.33 Au II-III
13 POPA CARMEN LT 492 CSM Timisoara 95.33 Au II-III
14 GHERGA DIMITRIE MISSISIPPI CSM Timisoara 88.66 Bz 4
15 DAN LUCIAN WEST BOURNE CSM Timisoara 91.00 Ag *
  CLASA C2 JUNIORI          
16 ONECI CODRIN JOFFRE CSM Timisoara 95.33 Au I
17 MARINCIU RAZVAN VEDETA MILITARA P.C. MEDGIDIA 92.00 Ag II
18 OHANIAN SERGIU MAASBANK P.C. MEDGIDIA 91.00 Ag III
19 BROJBA CATALIN ODYS P.C. MEDGIDIA 90.00 Ag 4
20 OBARSIE RAZVAN BORCEA 3 CSM Timisoara 89.33 Bz 5
21 TRIFA RAZVAN NIGHT MORE CSM Timisoara 89.00 Bz 6
22 MIC DEJAN NEPTUN P.C. Timisoara 88.33 Bz 7
  CLASA C3A SENORI          
23 CIOSU DANIEL IN PORT CSU Galati 97.66 Au I
24 DAN EMILIAN BALENIERA CSM Timisoara 95.00 Au II
25 NASTASE VICTOR EPAVA PUFFER CSU Galati 91.66 Ag III
26 MALESCU NICOLAE  DIORAMA SUBMARINE CS Sportul Std.Bucuresti 85.33 Bz 4
  CLASA C3A JUNIORI          
27 ONECI CODRIN DIORAMA PE APA CSM Timisoara 96.33 Au I
28 PLUGARU TUDOR DIORAMA SANTIER P.C. MEDGIDIA 95.33 Au II
29 TRIFA RAZVAN FARUL DE LA MARRADURA CSM Timisoara 88.00 Bz III
  CLASA C3B SENIORI          
30 DAN EMILIAN BISSONA VENETIANA CSM Timisoara 95.33 Au I
31 DAN CRISTINA VIKING CSM Timisoara 90.66 Ag II
32 NASTASE VICTOR MISSISSIPPI CSU Galati 89.66 Bz III
33 CIOSU DANIEL KARL UND MARIE CSU Galati 88.66 Bz 4
34 DAN LUCIAN BATANA CSM Timisoara 86.33 Bz 5
35 NASTASE VICTOR MISSISSIPPI CSU Galati 87.33 Bz *
  CLASA C3B JUNIORI          
36 OHANIAN SERGIU IL LEUDO P.C. MEDGIDIA 95.66 Au I
37 MARINCIU RAZVAN KARL UND MARIE P.C. MEDGIDIA 93.66 Ag II
38 PLUGARU TUDOR MARIE VELLE P.C. MEDGIDIA 91.33 Ag III
39 ONECI CODRIN GAJETA CSM Timisoara 88.66 Bz 4
40 STEFANESCU LIVIU LEUT CSM Timisoara 87.33 Bz 5
41 MIC DEJAN BARCA 4+1 P.C. Timisoara 85.00 Bz 6
42 PLUGARU TUDOR ARCA LUI NOE P.C. MEDGIDIA 86.33 Bz *
  CLASA C3C SENIORI          
43 HARTAN MARIAN HMS ROYAL CAROLINE 1749   97.33 Au I
44 DAN CRISTINA LE COUREUR CSM Timisoara 90.66 Ag II
45 MALESCU NICOLAE SPRAY CS Sportul Std.Bucuresti 90.00 Ag III
46 GHERGA DIMITRIE AEROGLISOR CSM Timisoara 86.00 Bz 4
47 COJOCARU ILIE CARACA CSTA Suceava 85.66 Bz 5
48 CALOTA ANDREI TOLK CS Sportul Std.Bucuresti 85.66 Bz *
  CLASA C3CJUNIORI          
49 STEFANESCU LIVIU ALERT CSM Timisoara 91.66 Ag I
50 COJOCARU VICTOR IL LEUDO CSTA Suceava 90.33 Ag II
51 STRUJAN STEFAN SANTA MARIA CSTA Suceava 89.66 Bz III
52 ONECI CODRIN PINTA CSM Timisoara 87.66 Bz 4
53 TRIFA RAZVAN NINA CSM Timisoara 87.33 Bz 5
  CLASA C3D SENIORI          
54 DAN LUCIAN SCLUPTURI REAL DE FRANCE CSM Timisoara 96.00 Au I
55 DAN NICULINA LE SOLEIL ROYAL PV. CSM Timisoara 95.33 Au II
56 ONECI CRISTIAN SCULPURI ROYAL CAROLINE CSM Timisoara 93.00 Ag III
57 DAN EMILIAN BISSONA SECTIUNE TB. CSM Timisoara 92.00 Ag 4
58 CATANA SORIN SECTIUNE CONSTITUTION CSTA Suceava 89.33 Bz 5
59 DAN CRISTINA SPINAGLIA CSM Timisoara 88.66 Bz 6-8
60 CIOSU DANIEL TURELA BISMARCK CSU Galati 88.66 Bz 6-8
61 MALESCU NICOLAE TUN NAVAL CS Sportul Std.Bucuresti 86.66 Bz 6-8
62 BURLACU ADRIAN TUN NAVAL CSU Galati 86.33 Bz 9
63 DAN LUCIAN FIGURI PROVA CSM Timisoara 95.33 Au *
  CLASAC3D JUNIORI          
64 RAVASILA FABIAN SECTIUNE WASSA P.C. timisoara 91.33 Ag I
65 MARINCIU RAZVAN CANONADA FRANCEZA P.C. MEDGIDIA 88.36 Bz II
66 MARINCIU RAZVAN TUN NAVAL P.C. MEDGIDIA 87.66 Bz III
67 IORDACHE MIHAI SECTIUNE P.C. Timisoara 86.33 Bz 4
68 CATANA ADRIAN BOMBARDE CSTA Suceava 86.00 Bz 5
69 MIC DEJAN TUN NAVAL P.C. Timisoara 85.66 Bz 6
  CLASA C4A SENIORI          
70 DAN EMILIAN HANAH CSM Timisoara 87.33 Bz I
71 DAN EMILIAN IAHT OLANDEZ CSM Timisoara 87.00 Bz II
72 FEHER MIHAI SERENISSIMA CSTA Suceava 86.66 Bz III
73 DAN EMILIAN CARACA CSM Timisoara 86.33 Bz 4
  CLASA C4A JUNIORI          
74 ONECI CODRIN ENDEAVOUR II CSM Timisoara 93.00 Ag I
75 TRIFA RAZVAN SANTA MARIA CSM Timisoara 90.66 Ag II
76 CATANA ADRIAN SERENISSIMA CSTA Suceava 88.33 Bz III
77 RACHIERU STEFAN CUTTY SARK CS Sportul Std.Bucuresti 87.00 Bz 4
  CLASA C4B SENIORI          
78 ARTENE ALIN REMORCHER S.T. CSM Timisoara 90.33 Ag I
79 CHIBULCUTEAN ION REMORCHER ZIMBRUL CSM Timisoara 89.33 Bz II
80 COJOCARIU ALIN WIKER II SCM Bacau 88,00 Bz III
  CLASA C4B JUNIORI          
81 CATANA ADRIAN BISMARK CSTA Suceava 92.33 Ag I
82 ONECI CODRIN REMORCHER LT995 CSM Timisoara 90.66 Ag II
83 ZAHARIA IRINA TRAULER CS Sportul Std.Bucuresti 88.00 Bz III
84 RAVASILA FABIAN CUTTER P.C. Timisoara 86.33 Bz 4
85 CATANA ADRIAN ANJA CSTA Suceava 85.33 Bz 5
  CLASA C4C SENIORI          
86 DAN LUCIAN PETROLIER CSM Timisoara 92.33 Ag I
87 CHIBULCUTEAN ION HUNT II CSM Timisoara 91.00 Ag II
88 TRIFA DANIEL SAINT MARTIN CS Sportul Std.Bucuresti 87.33 Bz III
89 CATANA SORIN SOVEREIGN CSTA Suceava 87.00 Bz 4
90 CHIBULCUTEAN ION SANTA MARIA CSM Timisoara 86.33 Bz *
  CLASA C4C JUNIORI          
91 TRIFA RAZVAN NAUTILIUS CSM Timisoara 89.33 Bz I
92 OBARSIE RAZVAN ALBATROS CSM Timisoara 87.66 Bz II
93 RACHIERU STEFAN USS BUNKER CS Sportul Std.Bucuresti 86.66 Bz III
94 ZAHARIA IRINA ARGUS CS Sportul Std.Bucuresti 85.66 Bz 4
  CLASA C4D SENIORI          
95 VASILE GABRIEL ROOF NAVA CARGO CSU Galati 86.00 Bz I
  CLASA C4D JUNIORI          
96 CHIRIAC NICOLAE SANTA MARIA P.C. MEDGIDIA 95.33 Au I
97 TRIFA RAZVAN MISSISIPPI CSM Timisoara 86.00 Bz II
  CLASA C5 SENIORI          
  CHESCU MARIUS BLUE NOSE SCM Bacau 95,66 Au I
98 GEORGESCU CRISTIAN JONKA CS Sportul Std.Bucuresti 95.33 Au II
99 GEORGESCU CRISTIAN DRAKAR WIKING CS Sportul Std.Bucuresti 92.66 Ag III-4
100 DAN EMILIAN CATAPULTA CSM Timisoara 92.66 Ag III-4
101 FEHER MIHAI BOMBARDELA CSTA Suceava 91.00 Ag 5
102 POPA GEORGE SPINAGLIA CSM Timisoara 90.33 Ag 6
103 DAN LUCIAN DIORAMA MILITARA CSM Timisoara 88.00 Bz 7
104 CALOTA ANDREI JONKA CS Sportul Std.Bucuresti 86.33 Bz 8
105 CATANA FLORIN MY FLOWER CSTA Suceava 85.66 Bz 9
106 POPA GEORGE NAVE ASIATICE   88.00 Bz *
  CLASA C5 JUNIORI          
107 MARINCIU RAZVAN SANTA MARIA P.C. MEDGIDIA 91.00 Ag I
108 CATANA ADRIAN NAVA VELIER CSTA Suceava 86.66 Bz II
109 STEFANESCU LIVIU IAHT CSM Timisoara 86.66 Bz III-4
110 ONECI CODRIN CANONADA FRANCEZE CSM Timisoara 86.66 Bz III-4
111 GROSOS MIHAI IAHT P.C. Timisoara 86.00 Bz 5-7
112 TRIFA RAZVAN NAVA VELIER CSM Timisoara 86.00 Bz 5-7
113 IORDACHE MIHAI NAVA CU VELE P.C. Timisoara 86.00 Bz 5-7
  CLASA C6A SENIORI          
114 CIOSU DANIEL S 100 CSU Galati 96.33 Au I
115 BURLACU ADRIAN MTB77 CSU Galati 95.33 Au II
116 DAN CRISTINA HORNET CSM Timisoara 92.66 Ag III
117 FEHER MIHAI QUEEN MARY CSTA Suceava 90.33 Ag 4-5
118 CHIBULCUTEAN ION EMILE ROBIN CSM Timisoara 90.33 Ag 4-5
119 DAN EMILIAN SUBMARIN CSM Timisoara 86.00 Bz 6
120 DAVIDEL DANIEL HMS SHEFIELD CSTA Suceava 85.33 Bz 7
121 CIOSU DANIEL U-BOOT CSU Galati 95.33 Au *
122 CHIBULCUTEAN ION SUBMARIN CSM Timisoara 85.66 Bz *
123 CHIBULCUTEAN ION BOSTON ISLAND CSM Timisoara 86.00 Bz *
  CLASA C6A JUNIORI          
124 CHIRIAC NICOLAE BISMARK P.C. MEDGIDIA 95.33 Au I
125 BROJBA CATALIN USS WATP LHD-1 P.C. MEDGIDIA 93.66 Ag II
126 ONECI CODRIN TRANSPORTER CSM Timisoara 88.66 Bz III-5
127 TRIFA RAZVAN LCM 3 CSM Timisoara 88.66 Bz III-5
128 BROJBA CATALIN PT 117 P.C. MEDGIDIA 88.66 Bz III-5
129 MIC DEJAN HOOD P.C. Timisoara 88.33 Bz 6-8
130 CRISTIAN PAUL LA COURONNE P.C. MEDGIDIA 88.33 Bz 6-8
131 PALCU EDUART PINTA CSTA Suceava 88.33 Bz 6-8
132 RAVASILA FABIAN USS VEHICLE P.C. Timisoara 88.00 Bz 9
133 OHANIAN SERGIU USS KIDD P.C. MEDGIDIA 87.66 Bz 10
134 IORDACHE MIHAI SUBMARIN P.C. Timisoara 87.00 Bz 11
135 STEFANESCU LIVIU SUBM.GERMAN CSM Timisoara 86.33 Bz 12
136 GROSOS MIHAI U-BOOT VII B P.C. Timisoara 85.33 Bz 13
137 COJOCARU VICTOR HARUSHIO CLASS CSTA Suceava 85.00 Bz 14-15
138 CATANA ADRIAN DKM U-BOAT CSTA Suceava 85.00 Bz 14-15
138 CHIRIAC NICOLAE KUTTY SARK P.C. MEDGIDIA 95.33 Au *
140 MIC DEJAN HOOD P.C. Timisoara 88.00 Bz *
141 CHIRIAC NICOLAE ACHERON P.C. MEDGIDIA 88.00 Bz *
142 ONECI CODRIN SM.RUSSIAN NAVY CSM Timisoara 87.00 Bz *
143 PALCU EDUART SSN 21 CSTA Suceava 86.33 Bz *
144 RAVASILA FABIAN USS VEHICLE P.C. Timisoara 86.00 Bz *
145 IORDACHE MIHAI U-BOOT VII A P.C. Timisoara 85.00 Bz *
146 PALCU EDUART OYASHIO CLASS CSTA Suceava 85.00 Bz *
147 COJOCARU VICTOR KILO CLASS CSTA Suceava 85.00 Bz *
148 MIC DEJAN U-BOOT IX B P.C. Timisoara 85.00 Bz *
149 IORDACHE MIHAI U-BOOT VII C P.C. Timisoara 85.00 Bz *
150 BROJBA CATALIN DKMU BOAT TYPE VII B       P.C. MEDGIDIA 85.00 Bz *
151 OHANIAN SERGIU USS GATO P.C. MEDGIDIA 85.00 Bz *
152 OHANIAN SERGIU USS BALAO P.C. MEDGIDIA 85.00 Bz *
  CLASA C6B SENIORI          
153 CIOSU DANIEL FLOWER CLASS CSU Galati 95.66 Au I
154 ARTENE ALIN REALE DE FRANCE CSM Timisoara 95.33 Au II-4
155 DAN  CRISTINA REALE DE FRANCE CSM Timisoara 95.33 Au II-4
156 CIOSU DANIEL HMS HOOD CSU Galati 95.33 Au II-4
157 DAN EMILIAN  YAMATO CSM Timisoara 94.00 Ag 5
158 SCURTU APRILIA MISSOURI CS Sportul Std.Bucuresti 93.33 Ag 6
159 GHERGA RAZVAN VICTORY CSM Timisoara 91.66 Ag 7
160 CHIBULCUTEAN ION SOLEIL ROYALE CSM Timisoara 90.33 Ag 8
161 GHERGA DIMITRIE CARTAGIANA CSM Timisoara 88.00 Bz 9
162 CALOTA ANDREI LUCKY CS Sportul Std.Bucuresti 86.66 Bz 10
163 MAVRU SORIN BARCA SALVARE CSU Galati 85.33 Bz 11
164 ZAHARIOAIA DELIA SUBMARIN SCM Bacau 85,00 Bz 12
165 SCURTU APRILIA YORK TOWN CS Sportul Std.Bucuresti 91.00 Ag *
166 DAN EMILIAN BARCA MEDIEVALA CSM Timisoara 87.00 Bz *
  CLASA C6B JUNIORI          
167 MARINCIU RAZVAN BISMARK P.C. MEDGIDIA 97.00 Au I
168 RAVASILA FABIAN DIORAMA PONTON P.C. Timisoara 90.33 Ag II
169 ONECI CODRIN USM VEHICLE CSM Timisoara 88.66 Bz III
170 CHESCU ANDREEA S-100 SCM Bacau 85,33 Bz 4
  CLASA C7A          
 SENIORI  
171 ARTENE ALIN REMORCHER CSM Timisoara 88.66 Bz I
172 FEHER MIHAI VOSPER CSTA Suceava 88.00 Bz II
173 CATANA SORIN PASAGER CSTA Suceava 87.00 Bz III
174 ARTENE ALIN CYCLON CSM Timisoara 88.33 Bz *
175 FEHER MIHAI PETROLIER CSTA Suceava 86.66 Bz *
  CLASA C7A JUNIORI          
176 PLUGARU TUDOR ADMIRAL GRAF P.C. MEDGIDIA 95.66 Au I
177 ONECI CODRIN DEUTSCHLAND CSM Timisoara 93.00 Ag II
178 STEFANESCU LIVIU VEDETA FLUVIALA CSM Timisoara 90.33 Ag III
179 RAVASILA FABIAN MINERALIER P.C. Timisoara 88.00 Bz 4
180 COJOCARU VICTOR NORDERNEI CSTA Suceava 88.00 Bz 5
181 ONECI CODRIN SUBMARIN CSM Timisoara 89.00 Bz *
  CLASA C7B SENIORI          
182 DAN EMILIAN KING GEORGE V CSM Timisoara 93.33 Ag I
183 ARTENE ALIN SEBECA CSM Timisoara 92.66 Ag II
184 DAN NICULINA LE COUREUR CSM Timisoara 92.00 Ag III
185 TRIFA DANIEL PLATFORMA MARINA CS Sportul Std.Bucuresti 90.33 Ag 4
186 GHERCIA DORIAN PLATFORMA MARINA CS Sportul Std.Bucuresti 88.00 Bz 5
187 DAN EMILIAN BOUNTY CSM Timisoara 92.00 Ag *
  CLASA C7B JUNIORI          
188 BROJBA CATALIN MY FLOWER P.C. MEDGIDIA 88.00 Bz I
189 ZAHARIA IRINA CUCS 9 CS Sportul Std.Bucuresti 88.00 Bz II
190 STRUJAN STEFAN VIKING CSTA Suceava 87.33 Bz III
191 TRIFA RAZVAN MICHELLE CSM Timisoara 87.00 Bz 4
192 RAVASILA FABIAN VIKING P.C. Timisoara 86.66 Bz 5
193 RAVASILA FABIAN WIKING P.C. Timisoara 85.66 Bz *
             
  ARBITRII SECRETAR        
  CIOSU DANIEL DUMITRU IOANA        
  DUMITRU IOANA          
  DAN LUCIAN