< BACK

 

FEDERAȚIA ROMÂNĂ DE MODELISM              
Direcția pentru Sport a Județului Bacău              
Sport Club Municipal Bacău              
                 
             CUPA ROMÂNIEI  - RACHETOMODELE
    04-06 iulie 2008, Bacău            
           CLASA: S3 A
  JUNIORI              
Nr.crt. Nume/Prenume Clubul/Localitatea Start Total Clasament Clasament 
      I II III puncte individual echipe
1 PAICU MADALIN CSTA SUCEAVA 120 300 300 720 II 1649
2 LESENCIUC ANDREI CSTA SUCEAVA 235 300 0 535 7 II
3 ATANASOAIE STEFAN CSTA SUCEAVA 0 94 300 394 10  
4 ALBU ANDREI CSTA SUCEAVA 0 300 0 300 14-15 300 /   6
5 SCARLAT IONUT CS CHIMIA BUZAU 0 300 0 300 14-15 1348
6 LAZAR ANDREI CS CHIMIA BUZAU 100 149 300 549 6 4
7 CONSTANTINESCU MIHAI CS CHIMIA BUZAU 300 0 199 499 8  
8 PATRAUTEANU ANDREI CSM RARAUL 0 300 300 600 4 1524
9 SKOVRONSKI VLAD CSM RARAUL 152 195 0 347 13 III
10 GULII COTISO CSM RARAUL 277 0 300 577 5  
11 OPREA ROBERT CSM BUZAU 63 176 195 434 9 1174
12 BORCAN GEORGE CSM BUZAU 0 90 300 390 11 5
13 NICA ALEXANDRU CSM BUZAU 196 154 0 350 12  
14 MIHALCEA RADU CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 229 159 300 688 III 1731
15 PERSINARU GABRIEL CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 300 300 300 900 I I
16 LIMBUTU CALIN CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 0 0 143 143 16  

 

  SENIORI              
Nr.crt. Nume/Prenume Clubul/Localitatea Start Total Clasament Clasament 
      I II III puncte individual echipe
1 BOTUSAN IOAN CSTA I SUCEAVA 87 211 103 401 17 1049
2 DRANCA SORIN CSTA I SUCEAVA 143 205 300 648 III 6
3 TORODOC DORIN CSTA  II SUCEAVA 300 300 0 600 6-8 1786
4 TORODOC ALEXANDRU CSTA  II SUCEAVA 77 300 300 677 I II
5 TORODOC BOGDAN CSTA  II SUCEAVA 209 300 0 509 10  
6 CATARGIU IOAN CSTA III SUCEAVA 111 300 0 411 16 1473
7 MOROSANU ANDREI CSTA III SUCEAVA 300 300 0 600 6-8 III
8 TICULEANU GELU CSTA III SUCEAVA 300 162 0 462 14  
9 CONSTANTINESCU GICA CS CHIMIA BUZAU 173 300 141 614 5 1883
10 CONSTANTINESCU GABRIEL CS CHIMIA BUZAU 300 157 212 669 II I
11 CONSTANTINESCU ANDI CS CHIMIA BUZAU 0 300 300 600 6-8  
12 SERCAIANU FLORICA CSM BUZAU 0 90 300 390 18 1358
13 SERCAIANU LUCIAN CSM BUZAU 246 77 300 623 4 5
14 OTELEA DRAGOS CSM BUZAU 37 135 173 345 19  
15 NICA OVIDIU CSM BUZAU 273 300 0 573 9 573 /  7
16 MEREUTA VALENTINA CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 201 300 0 501 11 1402
17 MANOLESCU VIOREL CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 300 182 0 482 12 4
18 RADU NICOLAE CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 119 300 0 419 15  
19 NECHIFOR ENACHE CS PAL.CO0P. PLOIESTI 108 70 300 478 13 478 / 8
20 STOROCIUC VASILE CSTA I SUCEAVA 0 0 0 0 0  
               
  Director concurs   Comisar de start     Secretar  
  Prof . Mihail Zanciu   G.ral fl.(r) Ion Guzu         Maria Ciapă