< BACK

FEDERAȚIA ROMÂNĂ DE MODELISM              
Direcția pentru Sport a Județului Bacău              
Sport Club Municipal Bacău              
                 
                 CUPA ROMÂNIEI  - RACHETOMODELE
    04-06 iulie 2008, Bacău    
                     CLASA: S 4 A
  JUNIORI              
Nr.crt. Nume/Prenume Clubul/Localitatea Start Total Clasament Clasament 
      I II III puncte individual echipe
1 PAICU MADALIN CSTA SUCEAVA 127 62 67 256 4 770
2 LESENCIUC ANDREI CSTA SUCEAVA 105 0 0 105 9 I
3 ATANASOAIE STEFAN CSTA SUCEAVA 152 130 127 409 1  
4 ALBU ANDREI CSTA SUCEAVA 25 0 0 25 12 25.iun
5 SCARLAT IONUT CS CHIMIA BUZAU 37 73 0 110 8 435
6 LAZAR ANDREI CS CHIMIA BUZAU 0 0 0 0 0 III
7 CONSTANTINESCU MIHAI CS CHIMIA BUZAU 180 0 145 325 2  
8 PATRAUTEANU ANDREI CSM RARAUL 11 0 0 11 15 484
9 SKOVRONSKI VLAD CSM RARAUL 65 58 49 172 7 II
10 GULII COTISO CSM RARAUL 180 44 77 301 3  
11 OPREA ROBERT CSM BUZAU 72 73 109 254 5 346
12 BORCAN GEORGE CSM BUZAU 23 0 0 23 14 4
13 NICA ALEXANDRU CSM BUZAU 0 0 69 69 10  
14 MIHALCEA RADU CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 0 0 24 24 13 300
15 PERSINARU GABRIEL CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 0 0 43 43 11 11 / 5
16 LIMBUTU CALIN CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 60 80 93 233 6  

 

  SENIORI              
Nr.crt. Nume/Prenume Clubul/Localitatea Start Total Clasament Clasament 
      I II III puncte individual echipe
1 BOTUSAN IOAN CSTA I SUCEAVA 0 68 69 137 10 348
2 DRANCA SORIN CSTA I SUCEAVA 48 86 77 211 6 5
3 TORODOC DORIN CSTA  II SUCEAVA 36 0 0 36 16 59 / 8
4 TORODOC BOGDAN CSTA  II SUCEAVA 23 0 0 23 17  
5 CATARGIU IOAN CSTA III SUCEAVA 180 45 133 358 4 811
6 MOROSANU ANDREI CSTA III SUCEAVA 180 180 93 453 1 II
7 TICULEANU GELU CSTA III SUCEAVA 0 0 0 0 0  
8 CONSTANTINESCU GICA CS CHIMIA BUZAU 180 180 0 360 II-III 900
9 CONSTANTINESCU GABRIEL CS CHIMIA BUZAU 0 180 0 180 8 I
10 CONSTANTINESCU ANDI CS CHIMIA BUZAU 180 180 0 360 II-III  
11 SERCAIANU FLORICA CSM BUZAU 0 70 64 134 11 449
12 SERCAIANU LUCIAN CSM BUZAU 0 0 73 73 15 III
13 OTELEA DRAGOS CSM BUZAU 79 37 126 242 5  
14 NICA OVIDIU CSM BUZAU 42 72 85 199 7 199 / 6
15 MEREUTA VALENTINA CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 36 0 76 112 13 397
16 MANOLESCU VIOREL CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 70 83 0 153 9 4
17 RADU NICOLAE CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 132 0 0 132 12  
18 NECHIFOR ENACHE CS PAL.CO0P. PLOIESTI 0 28 56 84 14 84 / 7
                 
  Director concurs   Comisar de start     Secretar  
  Prof . Mihail Zanciu   G.ral fl.(r) Ion Guzu     Maria Ciapă