< BACK

FEDERAȚIA ROMÂNĂ DE MODELISM              
Direcția pentru Sport a Județului Bacău              
Sport Club Municipal Bacău              
                 
                     CUPA ROMÂNIEI  - RACHETOMODELE
    04-06 iulie 2008, Bacău            
                                                                                        CLASA: S 6 A
  JUNIORI              
Nr.crt. Nume/Prenume Clubul/Localitatea Start Total Clasament Clasament 
      I II III puncte individual echipe
1 PAICU MADALIN CSTA SUCEAVA 59 63 104 226 6 709
2 LESENCIUC ANDREI CSTA SUCEAVA 33 48 148 229 4 I
3 ATANASOAIE STEFAN CSTA SUCEAVA 70 48 136 254 II  
4 ALBU ANDREI CSTA SUCEAVA 66 0 48 114 14 114 /  6
5 SCARLAT IONUT CS CHIMIA BUZAU 50 131 0 181 12 534
6 CONSTANTINESCU MIHAI CS CHIMIA BUZAU 101 56 75 232 III III
7 NECULA STEFAN CS CHIMIA BUZAU 0 57 64 121 13  
8 PATRAUTEANU ANDREI CSM RARAUL 42 97 75 214 8-9 505
9 SKOVRONSKI VLAD CSM RARAUL 46 0 55 101 15 5
10 GULII COTISO CSM RARAUL 66 60 64 190 10  
11 OPREA ROBERT CSM BUZAU 118 72 83 273 I 519
12 BORCAN GEORGE CSM BUZAU 61 0 0 61 16 4
13 NICA ALEXANDRU CSM BUZAU 61 62 62 185 11  
14 MIHALCEA RADU CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 67 77 84 228 5 660
15 PERSINARU GABRIEL CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 59 74 81 214 8-9 II
16 LIMBUTU CALIN CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 88 47 83 218 7  
   

 

             
  SENIORI              
Nr.crt. Nume/Prenume Clubul/Localitatea Start Total Clasament Clasament 
      I II III puncte individual echipe
1 BOTUSAN IOAN CSTA I SUCEAVA 0 0 0 0 0 308
2 RETEVOI AUREL CSTA I SUCEAVA 65 51 64 180 13 5
3 DRANCA SORIN CSTA I SUCEAVA 36 39 53 128 14  
4 CATARGIU IOAN CSTA II SUCEAVA 180 180 78 438 I 656
5 MOROSANU ANDREI CSTA II SUCEAVA 58 102 58 218 9 4
6 CONSTANTINESCU GICA CS CHIMIA BUZAU 152 120 0 272 II 738
7 CONSTANTINESCU GABRIEL CS CHIMIA BUZAU 64 80 111 255 III I
8 CONSTANTINESCU ANDI CS CHIMIA BUZAU 64 70 77 211 10  
9 SERCAIANU FLORICA CSM BUZAU 63 68 89 220 8 679
10 SERCAIANU LUCIAN CSM BUZAU 77 60 69 206 11 III
11 OTELEA DRAGOS CSM BUZAU 72 76 105 253 4-5  
12 NICA OVIDIU CSM BUZAU 83 58 57 198 12 7
13 MEREUTA VALENTINA CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 53 95 98 246 6 721
14 MANOLESCU VIOREL CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 96 66 91 253 4-5 II
15 RADU NICOLAE CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 106 65 51 222 7  
16 NECHIFOR ENACHE CS PAL.CO0P. PLOIESTI 45 67 60 172 15 6
                 
                 
  Director concurs   Comisar de start     Secretar  
  Prof . Mihail Zanciu   G.ral fl.(r) Ion Guzu     Maria Ciapă