< BACK

FEDERAȚIA ROMÂNĂ DE MODELISM              
Direcția pentru Sport a Județului Bacău              
Sport Club Municipal Bacău              
                 
                                                                     CUPA ROMÂNIEI  - RACHETOMODELE
    04-06 iulie 2008, Bacău            
                        CLASA: S9 A
  JUNIORI              
Nr.crt. Nume/Prenume Clubul/Localitatea Start Total Clasament Clasament 
      I II III puncte individual echipe
1 PAICU MADALIN CSTA SUCEAVA 0 69 180 249 10 827
2 LESENCIUC ANDREI CSTA SUCEAVA 78 180 32 290 5 III
3 ATANASOAIE STEFAN CSTA SUCEAVA 57 180 51 288 6  
4 ALBU ANDREI CSTA SUCEAVA 91 47 36 174 12 174 / 7
5 SCARLAT IONUT CS CHIMIA BUZAU 87 0 180 267 8 887
6 LAZAR ANDREI CS CHIMIA BUZAU 162 78 0 240 11 II
7 CONSTANTINESCU MIHAI CS CHIMIA BUZAU 105 130 145 380 I  
8 NECULA STEFAN CS CHIMIA BUZAU 143 95 90 328 III 5
9 PATRAUTEANU ANDREI CSM RARAUL 85 169 59 313 4 553
10 SKOVRONSKI VLAD CSM RARAUL 49 85 0 134 13 4
11 GULII COTISO CSM RARAUL 0 106 0 106 16  
12 OPREA ROBERT CSM BUZAU 73 0 0 73 17 323
13 BORCAN GEORGE CSM BUZAU 0 130 0 130 14 6
14 NICA ALEXANDRU CSM BUZAU 73 0 47 120 15  
15 MIHALCEA RADU CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 111 0 152 263 9 897
16 PERSINARU GABRIEL CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 90 66 112 268 7 I
17 LIMBUTU CALIN CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 112 123 131 366 II  
18 TRAISTARU RAZVAN SCM BACAU 42 0 0 42 18 42 /  8

 

  SENIORI              
Nr.crt. Nume/Prenume Clubul/Localitatea Start Total Clasament Clasament 
      I II III puncte individual echipe
1 BOTUSAN IOAN CSTA I SUCEAVA 180 0 180 360 7 721
2 RETEVOI AUREL CSTA I SUCEAVA 61 0 24 85 18 5
3 DRANCA SORIN CSTA I SUCEAVA 168 56 52 276 10  
4 TORODOC DORIN CSTA  II SUCEAVA 52 82 74 208 13 379
5 TORODOC ALEXANDRU CSTA  II SUCEAVA 52 48 71 171 17 7
6 TORODOC BOGDAN CSTA  II SUCEAVA 0 0 0 0 0  
7 CATARGIU IOAN CSTA III SUCEAVA 136 180 107 423 4 1084
8 MOROSANU ANDREI CSTA III SUCEAVA 74 180 0 254 12 I
9 TICULEANU GELU CSTA III SUCEAVA 74 180 180 407 6  
10 CONSTANTINESCU GICA CS CHIMIA BUZAU 106 122 180 408 5 1046
11 CONSTANTINESCU GABRIEL CS CHIMIA BUZAU 103 180 180 463 3 II
12 CONSTANTINESCU ANDI CS CHIMIA BUZAU 0 175 0 175 16  
13 SERCAIANU FLORICA CSM BUZAU 87 0 96 183 15 884
14 SERCAIANU LUCIAN CSM BUZAU 180 136 180 496 I 4
15 OTELEA DRAGOS CSM BUZAU 0 115 90 205 14  
16 NICA OVIDIU CSM BUZAU 180 126 180 486 II 486 /  6
17 MEREUTA VALENTINA CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 86 93 86 265 11 916
18 MANOLESCU VIOREL CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 97 58 180 335 8 III
19 RADU NICOLAE CS PAL.CO0P. VOINTA BUZAU 180 88 48 316 9  
20 NECHIFOR ENACHE CS PAL.CO0P. PLOIESTI 0 0 29 29 19 29 / 8
  Director concurs   Comisar de start      Secretar  

 

Prof . Mihail Zanciu

 

G.ral fl.(r) Ion Guzu

 

 

   Maria    Ciapă