< BACK         <JUNIORI>          <SENIORI>

 

Campionatul National de Rachetomodele 

Sibiu - Saliste 6-10 August 2008

       
   

Proba S3A - Seniori

   
Nr. Crt. Numele si Prenumele Club Sportiv Start I Start II Start III Baraj1/2 Total Pct Loc Ind    
1 Sercaianu Lucian C.S.M Buzau 300 300 180 - 780 10    
2 Sercaianu Florica C.S.M Buzau 198 75 300 - 573 15    
3 Otelea Dragos C.S.M Buzau 300 165 300 - 765 11    
4  Nica Ovidiu C.S.M Buzau 300 300 300 183 / 271 900 III    
5 Krause Marian C.S.M Buzau 245 300 300 - 845 8    
6 Constantinescu Gabi C.S Chimia Buzau 300 300 300 420 900 I    
7 Constantinescu Gica C.S Chimia Buzau 285 300 228 - 813 9    
8 Constantinescu Andi C.S Chimia Buzau 190 154 196 - 540 17    
9 Torodoc Dorin C.S.T.A Suceava 300 0 167 - 467 19    
10 Torodoc Bogdan C.S.T.A Suceava 256 300 300 - 856 7    
11 Torodoc Alex C.S.T.A Suceava 300 300 0 - 600 12-14    
12 Botusan Ioan C.S.T.A Suceava 294 300 300 - 894 6    
13 Dranca Sorin C.S.T.A Suceava 300 300 300 183 / 529 900 II    
14 Catargiu Ion C.S.T.A Suceava 175 294 93 - 562 16    
15 Retevoi Aurel C.S.T.A Suceava 105 0 300 - 405 20    
16 Morosan Andrei C.S.T.A Suceava 300 199 0 - 499 18    
17 Mereuta Valentina C.S.P.C Vointa Buzau 300 300 300 0 900 4/5    
18 Radu Nicolae C.S.P.C Vointa Buzau 300 300 300 0 900 4/5    
19 Manolescu Viorel C.S.P.C Vointa Buzau 300 300 0 - 600 12-14    
20 Nechifor Enachi P.C Ploiesti 300 300 0 - 600 12-14    
Clasament Echipe            
Nr. Crt Nume si Prenume Echipa Total Pct. Loc            
1 Mereuta Valentina C.S.P.C Vointa Buzau 2400 I            
2 Radu Nicolae            
3 Manolescu Viorel            
4 Botusan Ioan C.S.T.A Suceava 2356 II            
5 Dranca Sorin            
6 Catargiu Ion            
7 Constantinescu Gabi C.S Chimia Buzau 2253 III            
8 Constantinescu Gica            
9 Constantinescu Andi            
10 Sercaianu Lucian C.S.M Buzau 2118 4            
11 Sercaianu Florica            
12 Otelea Dragos            
13 Torodoc Dorin C.S.T.A Suceava 1923 5            
14 Torodoc Bogdan            
15 Torodoc Alex            
16  Nica Ovidiu C.S.M Buzau 1745 6            
17 Krause Marian            
18 Retevoi Aurel C.S.T.A Suceava 904 7            
19 Morosan Andrei            
20 Nechifor Enachi P.C Ploiesti 600 8