CAMPIONATUL NATIONAL DE RACHETOMODELISM  
BUZAU, COSTESTI, 20 - 24 IULIE 2011  
                       
Clasa : S4A Juniori  
                         
Nr. Crt. Nr.Concurs Nume si Prenume Nr. Legitimatie Clubul Sportiv Startul I Startul II Startul III Fly - of Total  Loc Individual Loc Echipe  
1 1 NICA Alexandru ROU 2421 C.S.M. BUZAU 0 0 90   90 6 III  
2 2 CONSTANTIN Radu ROU 2425 C.S.M. BUZAU 65 44 50   159 4 249
3 3 MANOLACHE Daniel ROU 2427 C.S.M. BUZAU 0 0 0   0 12  
4 8 MIHALCEA Radu ROU 2003 C.S. P. COPIILOR BUZAU 180 105 0   285 I II 285
5 17 PAMPARAU Marcel ROU 238 AEROCLUBUL PITESTI 0 0 0   0 12 6  
6 18 PAMPARAU Andrei ROU 237 AEROCLUBUL PITESTI 0 0 0   0 12 0
7 19 NEGULEI Maximilian ROU 273 AEROCLUBUL PITESTI 0 0 0   0 12  
8 29 CUZEAC Sorin ROU 230 C.S.T.A. SUCEAVA 33 0 0   33 9 5  
9 30 FLORISTEAN Liviu ROU 233 C.S.T.A. SUCEAVA 0 0 13   13 11 74
10 31 IURNIUC Tudor ROU 232 C.S.T.A. SUCEAVA 0 28 0   28 10  
11 32 SOCOLEANU Stefan ROU 234 C.S.T.A. SUCEAVA 0 0 46   46 7 4  
12 33 SAGHIN Diego ROU 287 C.S.T.A. SUCEAVA 0 39 0   39 8 85
13 34 COVACI Andrei ROU 289 C.S.T.A. SUCEAVA 0 0 0   0 12  
14 36 NECULA Stefan ROU 25 C.S. CHIMIA BUZAU 180 0 0   180 III I  
15 37 CONSTANTINESCU Mihai ROU 78 C.S. CHIMIA BUZAU 0 0 94   94 5 523
16 38 CONSTANTINESCU Andi ROU 24 C.S. CHIMIA BUZAU 66 79 104   249 II  

 

 

Clasa : S4A Seniori  
                         
Nr. Crt. Nr.Concurs Nume si Prenume Nr. Legitimatie Clubul Sportiv Startul I Startul II Startul III Fly - of Total  Loc Individual Loc Echipe  
1 4 SERCAIANU Florica ROU 2396 C.S.M. BUZAU 0 45 94   139 9 III  
2 5 SERCAIANU Lucian ROU 228 C.S.M. BUZAU 180 83 0   263 I 504
3 7 NICA Gabriel ROU 2426 C.S.M. BUZAU 46 43 13   102 13  
4 12 MEREUTA Valentina ROU 2050 C.S. VOINTA BUZAU 25 0 0   25 18 5  
5 13 LIMBUTU Calin ROU 2046 C.S. VOINTA BUZAU 54 75 0   129 11 290
6 14 ANTONESCU Mihai ROU 2028 C.S. VOINTA BUZAU 54 42 40   136 10  
7 15 KRAUSE Marian ROU 213 AEROCLUBUL PITESTI 49 0 0   49 16 6 229
8 16 RADU Nicolae ROU 2411 AEROCLUBUL PITESTI 0 180 0   180 6  
9 20 CATARGIU Ioan ROU 222 C.S.T.A. SUCEAVA 0 78 85   163 7 II  
10 21 MOROSAN Andrei ROU 83 C.S.T.A. SUCEAVA 96 0 0   96 14 512
11 22 ATANASOAE Stefan ROU 019 C.S.T.A. SUCEAVA 180 73 0   253 III  
12 23 BOTUSAN Liviu ROU 2424 C.S.T.A. SUCEAVA 78 0 0   78 15 4  
13 24 BRATEANU Stefan ROU 231 C.S.T.A. SUCEAVA 48 0 0   48 17 380
14 25 ALBU Andrei ROU 160 C.S.T.A. SUCEAVA 24 180 50   254 II  
15 26 DRANCA Sorin ROU 208 C.S.T.A. SUCEAVA 0 56 58   114 12 7 114
16 39 CONSTANTINESCU Gabriel ROU 51 C.S. CHIMIA BUZAU 180 0 46   226 4 I  
17 40 CONSTANTINESCU Gica ROU 08 C.S. CHIMIA BUZAU 180 35 0   215 5 601
18 41 MARIN Bogdan ROU 27 C.S. CHIMIA BUZAU 47 60 53   160 8