CAMPIONATUL NATIONAL DE RACHETOMODELISM  
BUZAU, COSTESTI, 20 - 24 IULIE 2011  
Clasa : S8E/P Seniori  
                         
Nr. Crt. Nr.Concurs Nume si Prenume Nr. Legitimatie Clubul Sportiv Startul I Startul II Startul III Finala Total  Loc Individual Loc Echipe  
1 23 BOTUSAN Liviu ROU 2424 C.S.T.A. SUCEAVA 1000 1000 645 1000 3645 II II  
2 24 BRATEANU Stefan ROU 231 C.S.T.A. SUCEAVA 0 401 1000   1401 6 5441
3 25 ALBU Andrei ROU 160 C.S.T.A. SUCEAVA 801 596 0   1397 7  
4 42 PRICOP Victor ROU 1001 C.S.AEROSTAR BACAU 973 849 947 982 3751 I I  
5 43 LOM Ionut Valentin ROU 778 C.S.AEROSTAR BACAU 0 771 988 904 2663 4 6146
6 49 POPA Stefan ROU  C.S.AEROSTAR BACAU 491 347 780 0 1618 5  
7 45 PANAITE Dumitru ROU 315 S.C.M. BACAU 1000 1000 1000 0 3000 III III 3068
8 46 PETREA Anton ROU 336 S.C.M. BACAU 0 0 68   68 8  

 

Clasa : S8E/P GROUP  
                 
  STARTUL I              
Primul Grup                  
                 
                 
Locul Nume si Prenume Numar Legitimatie Clubul Sportiv Puncte Timp Puncte Aterizare Total Puncte Puncte Grup    
1 BOTOSAN Liviu ROU 2424 C.S.T.A.SUCEAVA 275 0 275 1000   275
2 BRATEANU Stefan ROU 231 C.S.T.A.SUCEAVA 0 0 0 0    
3 LOM Ionut Valentin  ROU 778 C.S.AEROSTAR BACAU 0 0 0 0    
4 POPA Stefan ROU C.S.AEROSTAR BACAU 135 0 135 491    
                   
                   
                 
                 
Al Doilea Grup                  
                 
                 
Locul Nume si Prenume Numar Legitimatie Clubul Sportiv Puncte Timp Puncte Aterizare Total Puncte Puncte Grup    
1 ALBU Andrei ROU 160 C.S.T.A.SUCEAVA 351 0 351 801   438
2 PRICOP Victor ROU 1001 C.S.AEROSTAR BACAU 356 70 426 973    
3 PANAITE Dumitru ROU 315  S.C.M. BACAU 358 80 438 1000    
4 PETREA Anton ROU 336 S.C.M. BACAU 0 0 0 0    
                   
                   
                 
                 
                 
  STARTUL II              
                 
Primul Grup                  
                 
                 
Locul Nume si Prenume Numar Legitimatie Clubul Sportiv Puncte Timp Puncte Aterizare Total Puncte Puncte Grup    
1 BOTOSAN Liviu ROU 2424 C.S.T.A.SUCEAVA 359 30 389 1000   389
2 BRATEANU Stefan ROU 231 C.S.T.A.SUCEAVA 156 0 156 401    
3 LOM Ionut Valentin  ROU 778 C.S.AEROSTAR BACAU 300 0 300 771    
4 POPA Stefan ROU C.S.AEROSTAR BACAU 135 0 135 347    
                   
                   
                 
                 
Al Doilea Grup                  
                 
                 
Locul Nume si Prenume Numar Legitimatie Clubul Sportiv Puncte Timp Puncte Aterizare Total Puncte Puncte Grup    
1 ALBU Andrei ROU 160 C.S.T.A.SUCEAVA 203 70 273 596   458
2 PRICOP Victor ROU 1001 C.S.AEROSTAR BACAU 309 80 389 849    
3 PANAITE Dumitru ROU 315  S.C.M. BACAU 358 100 458 1000    
4 PETREA Anton ROU 336 S.C.M. BACAU 0 0 0 0    
                   
                   
                 
                 
  STARTUL III              
                 
Primul Grup                  
                 
                 
Locul Nume si Prenume Numar Legitimatie Clubul Sportiv Puncte Timp Puncte Aterizare Total Puncte Puncte Grup    
1 BOTOSAN Liviu ROU 2424 C.S.T.A.SUCEAVA 214 100 314 946   332
2 BRATEANU Stefan ROU 231 C.S.T.A.SUCEAVA 262 70 332 1000    
3 LOM Ionut Valentin  ROU 778 C.S.AEROSTAR BACAU 258 70 328 988    
4 POPA Stefan ROU C.S.AEROSTAR BACAU 229 30 259 780    
                   
                   
                 
                 
Al Doilea Grup                  
                 
                 
Locul Nume si Prenume Numar Legitimatie Clubul Sportiv Puncte Timp Puncte Aterizare Total Puncte Puncte Grup    
1 ALBU Andrei ROU 160 C.S.T.A.SUCEAVA 0 0 0 0   438
2 PRICOP Victor ROU 1001 C.S.AEROSTAR BACAU 355 60 415 947    
3 PANAITE Dumitru ROU 315  S.C.M. BACAU 358 80 438 1000    
4 PETREA Anton ROU 336 S.C.M. BACAU 30 0 30 68    
                   
                   
                 
                 
                 
FINALA                  
                 
                 
Locul Nume si Prenume Numar Legitimatie Clubul Sportiv Puncte Timp Puncte Aterizare Total Puncte Puncte Grup    
1 PANAITE Dumitru ROU 315  S.C.M. BACAU 0 0 0 0   448
2 PRICOP Victor ROU 1001 C.S.AEROSTAR BACAU 360 80 440 982    
3 BOTOSAN Liviu ROU 2424 C.S.T.A.SUCEAVA 348 100 448 1000    
4 LOM Ionut Valentin  ROU 778 C.S.AEROSTAR BACAU 355 50 405 904    
5 POPA Stefan ROU C.S.AEROSTAR BACAU 0 0 0 0