CAMPIONATUL NATIONAL DE RACHETOMODELISM
BUZAU, COSTESTI, 1-5 August 2012
                       
Clasa : S3A SENIORI
                       
Nr. Crt. Nr.Concurs Nume si Prenume Nr. Legitimatie Clubul Sportiv Startul I Startul II Startul III Fly - of Total  Loc Individual Loc Echipe
1 1 NICA Alexandru ROU 2421 CSM BUZAU 278 225 300   803 4 II
2 6 SERCAIANU Lucian ROU 228 CSM BUZAU 268 171 300   739 6
3 5 SERCAIANU Florica ROU 2396 CSM BUZAU 250 138 204   592 13
4 2 CONSTANTIN Radu ROU 2425 CSM BUZAU 282 300 110   692 9 6
5 4 NICA Ovidiu ROU 2020 CSM BUZAU 0 166 147   313 16
6 21 RADU Nicolaie ROU 2411 AEROCLUB PITESTI 300 300 0   600 12 7
7 15 MEREUTA Valentina ROU 2050 CS VOINTA BUZAU 220 300 93   613 10 I
8 16 LIMBUTU Calin ROU 2046 CS VOINTA BUZAU 248 300 300   848 III
9 17 MIHALCEA Radu ROU 2003 CS VOINTA BUZAU 251 300 300   851 II
10 8 BRADATEAN Stefan ROU 2031 CSTA SUCEAVA 249 176 300   725 8 III
11 10 CATARGIU Ioan ROU 222 CSTA SUCEAVA 273 300 300   873 I
12 11 DRANCA Sorin ROU 208 CSTA SUCEAVA 201 0 300   501 14
13 9 BOTUSAN Liviu ROU 2424 CSTA SUCEAVA 0 133 139   272 20 4
14 12 TORODOC Alexandru ROU 017 CSTA SUCEAVA 300 300 0   600 11
15 13 TORODOC Dorin ROU 0018 CSTA SUCEAVA 240 255 300   795 5
16 14 VENICIUC Amelia ROU CSTA SUCEAVA 0 0 0   0 0 8
17 18 CONSTANTINESCU Gabriel ROU 5100 CHIMIA BUZAU 0 0 300   300 19 7
18 19 CONSTANTINESCU Gica ROU 800 CHIMIA BUZAU 0 300 0   300 18
20 22 KRAUSE Marian ROU 213 CSTA BUCURESTI 300 140 295   735 7 5
21 23 GUZU Florin Alex ROU 071 CSTA BUCURESTI 0 300 0   300 17
22 25 POPA Dan ROU 290 CSTA BUCURESTI 0 177 300   477 15

 

 

Clasa : S3A JUNIORI
                       
Nr. Crt. Nr.Concurs Nume si Prenume Nr. Legitimatie Clubul Sportiv Startul I Startul II Startul III Fly - of Total  Loc Individual Loc Echipe
1 1 NITU Andrei ROU 2429 CSM BUZAU 300 300 0   600 7 II
2 2 CHELMUS Catalin ROU 2430 CSM BUZAU 270 290 0   560 9
3 3 MANOLACHE Daniel ROU 2427 CSM BUZAU 270 300 221   791 5
4 21 PAMPARAU Andrei ROU 237 AEROCLUB PITESTI 300 300 300   900 I 5
5 9 LAZAR Valentin ROU 2005 CS PALATUL COPIILOR BUZAU 300 300 261   861 III I
6 10 ION Ionut ROU 2008 CS PALATUL COPIILOR BUZAU 300 300 255   855 4
7 11 CALOIAN Petrut ROU 2007 CS PALATUL COPIILOR BUZAU 300 151 0   451 12
8 14 ANTONESCU Mihai ROU 2028 CS VOINTA BUZAU 272 300 300   872 II 6
9 5 CUZEAC Sorin ROU 230 CSTA SUCEAVA 225 247 0   472 11 4
10 6 FLORISTEANU Liviu ROU 233 CSTA SUCEAVA 0 265 209   474 10
11 7 SOCOLEANU Stefan  ROU 234 CSTA SUCEAVA 300 243 98   641 6
12 4 BRINZEI Adrian ROU 2051 CSTA SUCEAVA 208 120 79   407 13 7
13 8 SAGHIN Diego ROU 287 CSTA SUCEAVA 230 137 0   367 14
14 15 NECULA Stefan ROU 2500 CHIMIA BUZAU 300 268 0   568 8 III
15 16 CONSTANTINESCU Andi ROU 240 CHIMIA BUZAU 0 300 300   600 7
16 20 STAN Eduard ROU 5105 CHIMIA BUZAU 0 300 300   600 7