CAMPIONATUL NATIONAL DE RACHETOMODELISM
BUZAU, COSTESTI, 1-5 August 2012
                       
Clasa : S6A JUNIORI
                       
Nr. Crt. Nr.Concurs Nume si Prenume Nr. Legitimatie Clubul Sportiv Startul I Startul II Startul III Fly - of Total  Loc Individual Loc Echipe
1 4 BRINZEI Adrian ROU 2051 CSTA SUCEAVA 106 83 90   279 I I
2 5 CUZEAC Sorin ROU 230 CSTA SUCEAVA 0 61 62   123 19
3 6 FLORISTEANU Liviu ROU 233 CSTA SUCEAVA 64 62 73   199 11
4 7 SOCOLEANU Stefan ROU 234 CSTA SUCEAVA 92 73 61   226 7 5
5 8 SAGHIN Diego ROU 287 CSTA SUCEAVA 108 97 64   269 II
6 1 NITU Andrei ROU 2429 CSM BUZAU 83 81 88   252 4 6
7 2 CHELMUS Catalin ROU 2430 CSM BUZAU 69 74 81   224 8
8 21 PAMPARAU Andrei ROU 237 AEROCLUB PITESTI 0 61 72   133 18 9
9 9 LAZAR Valentin ROU 2005 CS PALATUL COPIILOR BUZAU 76 86 94   256 III II
10 10 ION Ionut ROU 2008 CS PALATUL COPIILOR BUZAU 0 88 67   155 17
11 11 CALOIAN Petrut  ROU 2007 CS PALATUL COPIILOR BUZAU 67 70 59   196 13
12 14 ANTONESCU Mihai ROU 2028 CS VOINTA BUZAU 67 76 83   226 6 8
13 15 NECULA Stefan ROU 2500 CHIMIA BUZAU 60 65 72   197 12 III
14 16 CONSTANTINESCU Andi ROU 240 CHIMIA BUZAU 66 76 65   207 9
15 20 STAN Eduard ROU 5105 CHIMIA BUZAU 55 58 56   169 15
16 18 VASILE Andreea ROU 5102 CHIMIA BUZAU 60 65 54   179 14 4
17 19 ALBU Gabriela ROU 5103 CHIMIA BUZAU 59 69 72   200 10
18 17 CALOIAN Alexandru ROU 5101 CHIMIA BUZAU 55 63 45   163 16
19 23 BALHUC Robert ROU  0012 CLUBUL COPIILOR PUCIOASA 70 82 94   246 5 7
20 24 GANEA Razvan ROU 0008 CLUBUL COPIILOR PUCIOASA 46 0 55   101 20

 

 

Clasa : S6A SENIORI
                       
Nr. Crt. Nr.Concurs Nume si Prenume Nr. Legitimatie Clubul Sportiv Startul I Startul II Startul III Fly - of Total  Loc Individual Loc Echipe
1 18 CONSTANTINESCU Gabriel ROU 5100 CHIMIA BUZAU 67 57 73   197 11 5
2 19 CONSTANTINESCU Gica ROU 800 CHIMIA BUZAU 0 59 60   119 21
3 20 CONSTANTINESCU Mihai ROU 780 CHIMIA BUZAU 53 61 67   181 15
4 22 KRAUSE Marian ROU 213 CSTA BUCURESTI 157 117 92   366 I II
5 23 GUZU Florin Alex ROU 071 CSTA BUCURESTI 57 57 180   294 5
6 24 BRINZA Ionut ROU 72 CSTA BUCURESTI 64 64 85   213 10
7 25 POPA Dan ROU 290 CSTA BUCURESTI 52 44 79   175 16 8
8 15 MEREUTA Valentina ROU 2050 CS VOINTA BUZAU 60 60 71   191 13 4
9 16 LIMBUTU Calin ROU 2046 CS VOINTA BUZAU 58 60 68   186 14
10 17 MIHALCEA Radu ROU 2003 CS VOINTA BUZAU 72 73 71   216 8
11 21 RADU Nicolaie ROU 2411 AEROCLUB PITESTI 65 51 52   168 17 9
12 2 CONSTANTIN Radu ROU 2425 CSM BUZAU 76 77 105   258 7 III
13 4 NICA Ovidiu ROU 2020 CSM BUZAU 60 73 81   214 9
14 5 SERCAIANU Florica ROU 2396 CSM BUZAU 84 86 99   269 6
15 3 NICA Gabriel ROU 2426 CSM BUZAU 0 85 106   191 12 7
16 9 BOTUSAN Liviu ROU 2424 CSTA SUCEAVA 95 93 136   324 III I
17 12 TORODOC Alexandru ROU 017 CSTA SUCEAVA 108 96 115   319 4
18 13 TORODOC Dorin ROU 0018 CSTA SUCEAVA 116 119 104   339 II
19 10 CATARGIU Ioan ROU 222 CSTA SUCEAVA 62 0 0   62 22 6
20 11 DRANCA Sorin ROU 208 CSTA SUCEAVA 67 0 63   130 20
21 8 BRADATEAN Stefan ROU 2031 CSTA SUCEAVA 50 0 87   137 19
22 14 VENICIUC Amelia ROU 241 CSTA SUCEAVA 68 0 90   158 18 10